Головне меню


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини

Прийняття Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти"(щодо організації навчально-виховного процесу) викликало бурхливу реакцію усіх громадян країни. У засобах масової інформації, у зверненнях громадян найчастіше обговорюється питання запровадження 11-річної повної загальної середньої освіти. Ставлення до цього переважно позитивне. Водночас, у окремих зверненнях, інтерв'ю подається викривлена інформація, що негативно впливає на суспільну думку. У зв'язку з цим Міністерство освіти і науки надає роз'яснення щодо найбільш поширених викривлень тлумачення Закону України.

22.07.10Коментарів 0  

12- летнее образование отменено. Верховная Рада приняла закон об установлении 11-летней системы среднего образования.
- На прошлой неделе голосованием Верховной Рады был принят новый закон, который вступит в силу с 1 сентября, о том, что в Украине опять вводится 11-летний срок обучения в школах, – прокомментировал ситуацию начальник Павлоградского ГОРОО Александр Борисович Осипчук.

20.07.10Коментарів 0  

То, что школы сегодня большей частью содержатся за родительский счет, мы к этому уже привыкли. А вот то, что крыша ремонтируется руками родителей, об этом мы узнали от директора школы №7 г. Павлограда.

13.07.10Коментарів 0  

Юные павлоградцы снова прославили родной город. На этот раз это были воспитанники детской телестудии «Юнион-TV» городского Дворца творчества детей и юношества. Из Николаева, где состоялось важное событие в журналистике Украины – подведение итогов 13 Национального конкурса школьных газет - наши юные телевизионщики привезли Диплом победителя в номинации «Лучший школьный репортаж» и Золотое перо.

11.07.10Коментарів 0  

У час гуманізації дошкільної освіти та зміни пріоритетів на плекання особистості, її різнобічний, а не лише інтелектуальний розвиток з перших років життя, центральним завданням педагогів є забезпечення сприятливих умов та позитивної психологічної атмосфери для розвитку кожної дитини. 
Такі умови забезпечує один із кращих дитячих садочків нашого міста – ДНЗ 2 "Рукавичка". В 10 групах сьогодні перебуває 296 маленьких павлоградців. До послуг малят і обладнані групи, і комп’ютерний клас із сучасними навчальними програмами, і спортивна та актова зали.

11.07.10Коментарів 0  

Віднині загальна середня освіта становить не 12, а 11 років. За таке рішення проголосували 248 депутатів Верховної Ради. Міністр освіти та науки Дмитро Табачник позитивно оцінює ухвалений парламентом закон про 11-річне навчання у середній школі.

06.07.10Коментарів 0  

Лагеря отдыха, открытые в школах города, преследуют несколько задач. Во-первых, дети еще месяц будут под присмотром учителей и воспитателей. Во-вторых, такое полноценное и калорийное двухразовое питание, как в пришкольных лагерях, доступно теперь не каждой семье. Ну, и, в-третьих, ребята, не связанные уроками и домашними заданиями, здесь действительно отдыхают.

30.06.10Коментарів 0  

Сьогодні змінилися завдання, які ставляться перед загальноосвітньою школою,  акцентується увага на забезпеченні, як загальноосвітньої підготовки учнів, так і  спрямуванні їх на реальне життєве та професійне самовизначення.

1-10 класи загальноосвітніх шкіл у 2010-2011 н.р. будуть працювати за навчальними планами 12-річної школи. Це означає, що організація освіти  у старшій школі буде здійснюватися по-новому, навчання у старших класах орієнтуватиме учнів на подальший вибір професії. Збільшиться до 3-х років і термін навчання на цій ступені. Це дозволить враховувати інтереси та потреби старшокласників для орієнтації їх на той чи інший вид професійної діяльності.

 

21.06.10Коментарів 0  

З метою з'ясування відповідності змісту та вимогам чинних навчальних програм загальноосвітніх навчальних закладів матеріалів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, удосконалення системи зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, враховуючи пропозиції і звернення провідних науковців, вчителів, міжнародних експертів, наказом Міністерства освіти і науки України від 15 червня 2010 року N 570 створено робочу групу при МОН щодо аналізу матеріалів ЗНО з іноземних мов.

На основі аналізу актів нормативно-правового забезпечення, програм, зразків тестових завдань ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської мов робоча група до 30.06.2010 року подасть свої пропозиції міністерству щодо удосконалення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

19.06.10Коментарів 0  

Парламентські слухання, що відбувалися 9 червня ц.р. на тему "Запровадження 12-річної загальної середньої освіти: проблеми та шляхи їх подолання", проводилися з метою вивчення та обговорення питання, що на сьогодні становить великий суспільний інтерес та потребує законодавчого врегулювання. Стало зрозумілим, що наявність невирішених проблем у системі української освіти, зокрема щодо терміну навчання, викликали гостру необхідність у проведенні такого обговорення.

13.06.10Коментарів 0  
Введіть слово для пошуку
Сторінок : << < 78 79 80 81 82 83 84 > >>
Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Серпнева нарада  вчителів предметів природничо-математичного циклу і інформатики
Серпнева нарада вчителів предметів природничо-математичного циклу і інформатики

Календар новин
« Бер.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2018 All right reserved www.pavlograd-osvita.org