Головне меню


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Міський семінар

Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

 

      25 жовтня 2016 року на базі КПНЗ «Станція юних натуралістів» (директор Кириченко К.Б.) пройшов семінар класних керівників за темою «Взаємодія школи та позашкільного навчального закладу в сучасних підходах і формах роботи з екологічного виховання учнів». У роботі семінару взяли участь 38 класних керівників молодшої та середньої ланки шкіл міста. 

 

 

27.10.16Коментарів 0  

18 жовтня 2016 року на базі Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 8 пройшов міський семінар-практикум для вчителів предмету "Основи здоров’я" за темою  "Формування здорового способу життя, його основних складових та створення умов для всебічного розвитку людини через уроки основ здоров’я і позакласну діяльність".

25.10.16Коментарів 0  

Традиційна освіта розглядається як засвоєння учнями певної суми знань, умінь і навичок, що обумовлюється Державним стандартом та програмами з того чи іншого предмета. Але, щоб бути успішною людиною в сучасному світі, важливо, щоб дитина, яка йде у доросле життя, не була пасивним об’єктом впливу, а могла самостійно знайти певну інформацію, була здатна критично мислити, розв’язувати складні проблеми.  Саме тому сучасне життя вимагає від педагога в його діяльності активної і систематичної творчості, а саме використання методу проектів та науково – дослідницької роботи в навчальній діяльності. 14.04.2016 року на базі  Павлоградської  загальноосвітньої  школи № 19 відбувся семінар – практикум  учителів початкових класів на тему: «Організація проектної та науково – дослідницької діяльності учнів як засіб розвитку пізнавальної активності молодших школярів». 

23.04.16Коментарів 0  

       18 квітня 2016 року в ЗШ №11 в рамках  міського семінару вчителів художньої культури відбулось засідання круглого столу на тему «Роль соціокультурного середовища школи у формуванні та розвитку загальної мистецько-культурологічної компетенції учнів». В обговоренні питання взяли участь педагоги шкіл міста, заступник міського голови Шуліка О.О., методист відділу освіти Мірошніченко Л.В., директор ДМШ № 1 Осінна В.І., заступник директора краєзнавчого музею Швець К.О., методист ЦТДЮ Улітич Л.М., художній керівник вокального ансамблю «Співочі мальви» Логвінова М.М.

 

    Учасники семінару ознайомились з виставкою творчих робіт учнів школи, переглянули виступ шкільної агітбригади та виставу «Променад по вулицям Парижа» шкільного театру «Під небом Парижа»  (керівник Уманська Т.О.). Наприкінці семінару  Улітич Л.М., провела майстер-клас з «пейп-арту».

23.04.16Коментарів 0  

14 квітня в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 проходив міський семінар-практикум вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів за темою: "Використання принципів сталого розвитку для формування дивергентного мислення та соціалізації особистості в процесі творчої діяльності учнівської молоді ".

21.04.16Коментарів 0  

15.04.2016 р.  на базі  Павлоградської ЗШ№ 4  відбувся семінар – практикум для вчителів математики «Впровадження міжпредметних зв’язків на уроках математики як засіб підготовки учня до самореалізації в суспільстві».

19.04.16Коментарів 0  

 

5 квітня 2016 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи №17 відбувся міський семінар-практикум за темою «Створення ситуації успіху на уроках інформатики в умовах реалізації освітніх стратегій соціалізації особистості».

07.04.16Коментарів 0  

 

31 березня 2016 року на базі Палацу творчості відбувся міський семінар-практикум для вчителів трудового навчання загальноосвітніх шкіл за темою «Виготовлення прикраси «Бутон троянди» у техніці мокрого валяння». 

07.04.16Коментарів 0  

Медіа стали невід’ємною частиною нашого життя. Вони вже не тільки дозволяють отримувати інформацію, а формують наш світогляд, смаки, погляди та переконання.  

Останнім часом  кількість позашкільної інформації, що отримується учнями із різних засобів масової комунікації, стала істотно переважати над обсягом знань, пропонованих школою. Більш того, ця інформація все частіше йде врозріз із шкільною освітою. Процес  шкільної освіти націлений на ґрунтовні знання, але вимагає від учня значної витрати сил і активності, засоби масової інформації з їх видовищем, доступністю і пасивністю сприйняття створюють найчастіше  лише видимість пізнання. Як же вберегти наше молоде покоління від негативного інформаційного простору, навчити культурі спілкування, критичного сприймання тієї чи іншої інформації, умінню опрацювати та використовувати інформацію?

25.03.16Коментарів 0  

      22  березня 2016 року педагогічний  колектив  Павлоградського міського ліцею радо зустрічав  гостей на міському  семінарі-практикумі вчителів географії  на  тему «Впровадження в педагогічну практику новітніх інноваційних технологій на прикладі моделі емпаурменту з метою вирішення проблеми самореалізації особистості».

24.03.16Коментарів 0  
Введіть слово для пошуку
Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Календар новин
« Жов.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2018 All right reserved www.pavlograd-osvita.org