Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 Освітянські джерела

Для керівників


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Міський семінар

Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

ЗУПИНИСЯ, ЛЮДИНО, НА МИТЬ

І ВІДЧУЙ, ЯК ПЛАНЕТІ БОЛИТЬ

ЯК ІЗ СЕРЦЯ КРИК ВИРИНА —

ЗУПИНИСЬ, БО  ЗЕМЛЯ В НАС ОДНА!

Ці слова стали епіграфом міського  семінару вчителів початкових класів на тему: «Формування екологічної компетентності молодших школярів у НВП та позакласній роботі», який пройшов 19 травня  2017 року на базі Павлоградського НВК№2. Розпочали семінар виступом  вчителів початкових класів  «Відкриваємо серця для Вас».

 

23.05.17Коментарів 0  

«Витоки творчих здібностей і дарувань дітей – на кінчиках їх пальців. Від пальців, образно кажучи, йдуть ніби тоненькі струмочки, які живлять джерело творчої думки. Чим більше впевненості та образотворчості в рухах дитячої руки, тим тонше взаємодія із знаряддям праці, чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина»

                                                                                   В. Сухомлинський

27.04.2017р. на базі Палацу творчості дітей та юнацтва для вчителів обслуговуючої праці загальноосвітніх шкіл міста було проведено міський семінар–практикум на тему: «Технологія виготовлення ляльок з паперу у форматі 3D».

Основна мета заходу — ознайомлення з властивостями  та сучасними тенденціями  використанням різновидів паперу, підвищення теоретичного та практичного рівня професійної підготовки педагогів при застосовуванні на уроках трудового навчання різноманітного паперу.

 

05.05.17Коментарів 0  

 

  Коли ми, шкільні бібліотекарі, збираємось разом, для нас це завжди свято. Бо ми не просто колеги, ми-щирі подруги і надійні друзі. Кожна з нас має багаторічний досвід, використовуючи безліч різноманітних форм і методів в роботі. І все ж коли хтось із нас проводить семінар, ми знову і знову відкриваємо для себе щось нове і незнане, прагнемо і собі перейняти інтерактивні форми роботи і використати їх у своїй практиці.

 

04.05.17Коментарів 0  

 

12 квітня  2017 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (директор Пивоварова Юлія Миколаївна) пройшов міський бінарний семінар вчителів біології та географії ««Формування і розвиток екологічної компетенції школярів в системі дослідно – експериментальної діяльності навчального закладу»

 

18.04.17Коментарів 0  

 

29 березня на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 пройшов міський семінар-практикум для директорів шкіл за темою: «Сучасний підхід керівника навчального закладу до роботи в умовах реформування освіти». Були запрошені методисти відділу освіти Павлоградської міської ради та директори шкіл міста.

 

31.03.17Коментарів 0  

 

22 березня  2017 року в Павлоградській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №12 відбувся міський семінар-практикум учителів російської мови та зарубіжної літератури  за темою «Розвиток творчого потенціалу як основи формування  в учнів високої пізнавальної і духовної культури на уроках російської мови та зарубіжної літератури на засадах сталого розвитку».

 

22.03.17Коментарів 0  

 

1 березня 2017 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся   міський семінар – практикум    учителів історії та правознавства «Формування соціальної компетентності учнів у процесі викладання предметів суспільствознавчих  дисциплін».

 

03.03.17Коментарів 0  

 

17 лютого 2017 року на базі ДНЗ № 2 відбувся семінар-практикум практичних психологів ДНЗ «Релаксаційні техніки як засіб збереження психологічного здоров'я дошкільників» 

 

21.02.17Коментарів 0  

 

Стрімке розширення за останні десятиліття інформаційного поля, що оточує людину, спричинило необхідність переорієнтації сучасної освіти на впровадження таких технологій навчання, які сприяють всебічному розвитку особистості і подальшій соціалізації у сучасному суспільстві.

 

Система освіти, попри відомий консерватизм, мусить реагувати на виклики часу. Навчальна програма з інформатики є дуже насиченою. Традиційними засобами класичної педагогіки досягти засвоєння такого обсягу навчального матеріалу учнями та ще й сформувати стійкі практичні навички за відведений час неможливо. Тому для її виконання необхідно шукати шляхи інтенсифікації проведення уроку, відмовитись від неефективних, в умовах обмеженого часу, прийомів: фронтальне опитування, диктування конспектів, перегляд тривалих відеофільмів та запроваджувати активні форми навчання, елементи педагогіки співробітництва, веб-технології. З метою розв'язання цієї проблеми 14.02.2017 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 відбувся міський  семінар вчителів інформатики "Роль вибору методів навчання в процесі стимулювання самоосвіти, самовдосконалення та посилення соціальної компетентності учнів ", участь у роботі якого взяли вчителі усіх шкіл міста.

16.02.17Коментарів 0  

 

26 січня 2017 року в ЗШ № 16 пройшов міський семінар-практикум вчителів фізичної культури на тему: «Реалізація здоров`язберігаючих технологій під час проведення уроків фізичної культури та позакласних заходів». Мета семінару: ознайомлення с досвідом роботи школи по створенню сприятливих умов реалізації здоров`язберігаючих технологій на уроках та в позакласній роботі.

31.01.17Коментарів 0  
Введіть слово для пошуку
Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
ДНЗ 7.jpg
ДНЗ 7.jpg

Календар новин
« Вер.2021
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2021 All right reserved www.pavlograd-osvita.org