Головне меню


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Міський семінар

Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>


   22 листопада 2016 року на базі ЗШ № 1 відбувся міський семінар-практикум учителів української мови і літератури «Стратегія формування особистості   засобами  мовно-літературної освіти в інноваційно-освітньому просторі».

 

 

23.11.16Коментарів 0  

 

 16 листопада 2016 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 було проведено  на тему «Створення позитивного іміджу навчального закладу – неодмінна умова функціонування школи».

 

23.11.16Коментарів 0  

   09 листопада 2016 року в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ст №16  пройшов міський семінар-практикум вчителів хімії та географії на тему: «Розвиток комплексу ключових міжпредметних компетентностей з метою формування у старшокласників позитивної мотивації навчання та вибору майбутньої професії».

 

Мета семінару: сприяти забезпеченню допрофесійної підготовки старшокласників шляхом розвитку творчих здібностей,  набуття навичок самостійної науково-практичної, дослідно-пошукової діяльності учнів, формування стійкої орієнтації на практичну готовність до продовження навчання; формувати відповідальне ставлення до вибору професійного шляху через розширення меж само пізнавання й одержання інформації про професії, що користуються попитом у нашому регіоні.

11.11.16Коментарів 0  


26 жовтня 2016 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбувся семінар-практикум для вчителів біології «Впровадження здоров’язберігаючих технологій та формування екологічного мислення учнів у навчально-виховному процесі».

01.11.16Коментарів 0  

 

         24 жовтня 2016 року в Павлоградському міському ліцеї відбувся міський семінар вчителів образотворчого мистецтва за темою «Формування і розвиток комплексу ключових компетенцій учнів засобами художньої діяльності». Заступник директора Бойко Г.П. познайомила учасників семінару з роботою вчителів ліцею з питання формування та розвитку комплексу ключових компетентностей учнів, а також презентувала результати діяльності вчителя ОТМ Рапіни М.О. 

 

28.10.16Коментарів 0  

 

      25 жовтня 2016 року на базі КПНЗ «Станція юних натуралістів» (директор Кириченко К.Б.) пройшов семінар класних керівників за темою «Взаємодія школи та позашкільного навчального закладу в сучасних підходах і формах роботи з екологічного виховання учнів». У роботі семінару взяли участь 38 класних керівників молодшої та середньої ланки шкіл міста. 

 

 

27.10.16Коментарів 0  

18 жовтня 2016 року на базі Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 8 пройшов міський семінар-практикум для вчителів предмету "Основи здоров’я" за темою  "Формування здорового способу життя, його основних складових та створення умов для всебічного розвитку людини через уроки основ здоров’я і позакласну діяльність".

25.10.16Коментарів 0  

Традиційна освіта розглядається як засвоєння учнями певної суми знань, умінь і навичок, що обумовлюється Державним стандартом та програмами з того чи іншого предмета. Але, щоб бути успішною людиною в сучасному світі, важливо, щоб дитина, яка йде у доросле життя, не була пасивним об’єктом впливу, а могла самостійно знайти певну інформацію, була здатна критично мислити, розв’язувати складні проблеми.  Саме тому сучасне життя вимагає від педагога в його діяльності активної і систематичної творчості, а саме використання методу проектів та науково – дослідницької роботи в навчальній діяльності. 14.04.2016 року на базі  Павлоградської  загальноосвітньої  школи № 19 відбувся семінар – практикум  учителів початкових класів на тему: «Організація проектної та науково – дослідницької діяльності учнів як засіб розвитку пізнавальної активності молодших школярів». 

23.04.16Коментарів 0  

       18 квітня 2016 року в ЗШ №11 в рамках  міського семінару вчителів художньої культури відбулось засідання круглого столу на тему «Роль соціокультурного середовища школи у формуванні та розвитку загальної мистецько-культурологічної компетенції учнів». В обговоренні питання взяли участь педагоги шкіл міста, заступник міського голови Шуліка О.О., методист відділу освіти Мірошніченко Л.В., директор ДМШ № 1 Осінна В.І., заступник директора краєзнавчого музею Швець К.О., методист ЦТДЮ Улітич Л.М., художній керівник вокального ансамблю «Співочі мальви» Логвінова М.М.

 

    Учасники семінару ознайомились з виставкою творчих робіт учнів школи, переглянули виступ шкільної агітбригади та виставу «Променад по вулицям Парижа» шкільного театру «Під небом Парижа»  (керівник Уманська Т.О.). Наприкінці семінару  Улітич Л.М., провела майстер-клас з «пейп-арту».

23.04.16Коментарів 0  

14 квітня в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 проходив міський семінар-практикум вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів за темою: "Використання принципів сталого розвитку для формування дивергентного мислення та соціалізації особистості в процесі творчої діяльності учнівської молоді ".

21.04.16Коментарів 0  
Введіть слово для пошуку
Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Занятие по развитию эмоционально-личностной сферы дошкольника - ДОУ №3
Занятие по развитию эмоционально-личностной сферы дошкольника - ДОУ №3

Календар новин
« Груд.2018»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2018 All right reserved www.pavlograd-osvita.org