Головне меню


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Міський семінар

Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

18 жовтня 2016 року на базі Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 8 пройшов міський семінар-практикум для вчителів предмету "Основи здоров’я" за темою  "Формування здорового способу життя, його основних складових та створення умов для всебічного розвитку людини через уроки основ здоров’я і позакласну діяльність".

25.10.16Коментарів 0  

Традиційна освіта розглядається як засвоєння учнями певної суми знань, умінь і навичок, що обумовлюється Державним стандартом та програмами з того чи іншого предмета. Але, щоб бути успішною людиною в сучасному світі, важливо, щоб дитина, яка йде у доросле життя, не була пасивним об’єктом впливу, а могла самостійно знайти певну інформацію, була здатна критично мислити, розв’язувати складні проблеми.  Саме тому сучасне життя вимагає від педагога в його діяльності активної і систематичної творчості, а саме використання методу проектів та науково – дослідницької роботи в навчальній діяльності. 14.04.2016 року на базі  Павлоградської  загальноосвітньої  школи № 19 відбувся семінар – практикум  учителів початкових класів на тему: «Організація проектної та науково – дослідницької діяльності учнів як засіб розвитку пізнавальної активності молодших школярів». 

23.04.16Коментарів 0  

       18 квітня 2016 року в ЗШ №11 в рамках  міського семінару вчителів художньої культури відбулось засідання круглого столу на тему «Роль соціокультурного середовища школи у формуванні та розвитку загальної мистецько-культурологічної компетенції учнів». В обговоренні питання взяли участь педагоги шкіл міста, заступник міського голови Шуліка О.О., методист відділу освіти Мірошніченко Л.В., директор ДМШ № 1 Осінна В.І., заступник директора краєзнавчого музею Швець К.О., методист ЦТДЮ Улітич Л.М., художній керівник вокального ансамблю «Співочі мальви» Логвінова М.М.

 

    Учасники семінару ознайомились з виставкою творчих робіт учнів школи, переглянули виступ шкільної агітбригади та виставу «Променад по вулицям Парижа» шкільного театру «Під небом Парижа»  (керівник Уманська Т.О.). Наприкінці семінару  Улітич Л.М., провела майстер-клас з «пейп-арту».

23.04.16Коментарів 0  

14 квітня в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 проходив міський семінар-практикум вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів за темою: "Використання принципів сталого розвитку для формування дивергентного мислення та соціалізації особистості в процесі творчої діяльності учнівської молоді ".

21.04.16Коментарів 0  

15.04.2016 р.  на базі  Павлоградської ЗШ№ 4  відбувся семінар – практикум для вчителів математики «Впровадження міжпредметних зв’язків на уроках математики як засіб підготовки учня до самореалізації в суспільстві».

19.04.16Коментарів 0  

 

5 квітня 2016 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи №17 відбувся міський семінар-практикум за темою «Створення ситуації успіху на уроках інформатики в умовах реалізації освітніх стратегій соціалізації особистості».

07.04.16Коментарів 0  

 

31 березня 2016 року на базі Палацу творчості відбувся міський семінар-практикум для вчителів трудового навчання загальноосвітніх шкіл за темою «Виготовлення прикраси «Бутон троянди» у техніці мокрого валяння». 

07.04.16Коментарів 0  

Медіа стали невід’ємною частиною нашого життя. Вони вже не тільки дозволяють отримувати інформацію, а формують наш світогляд, смаки, погляди та переконання.  

Останнім часом  кількість позашкільної інформації, що отримується учнями із різних засобів масової комунікації, стала істотно переважати над обсягом знань, пропонованих школою. Більш того, ця інформація все частіше йде врозріз із шкільною освітою. Процес  шкільної освіти націлений на ґрунтовні знання, але вимагає від учня значної витрати сил і активності, засоби масової інформації з їх видовищем, доступністю і пасивністю сприйняття створюють найчастіше  лише видимість пізнання. Як же вберегти наше молоде покоління від негативного інформаційного простору, навчити культурі спілкування, критичного сприймання тієї чи іншої інформації, умінню опрацювати та використовувати інформацію?

25.03.16Коментарів 0  

      22  березня 2016 року педагогічний  колектив  Павлоградського міського ліцею радо зустрічав  гостей на міському  семінарі-практикумі вчителів географії  на  тему «Впровадження в педагогічну практику новітніх інноваційних технологій на прикладі моделі емпаурменту з метою вирішення проблеми самореалізації особистості».

24.03.16Коментарів 0  

          23 лютого 2016 року колектив ЗШ №5 гостинно приймав учасників  міського семінару-практикуму  класних керівників та шкільних бібліотекарів. Тема семінару: «Актуальні питання забезпечення гармонійного співвідношення різних напрямів виховання у процесі позакласної діяльності».

 

 

 

26.02.16Коментарів 0  
Введіть слово для пошуку
Сторінок : << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Табір «Арт-Квест» Центру позашкільної роботи - 2017
Табір «Арт-Квест» Центру позашкільної роботи - 2017

Календар новин
« Груд.2017»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2017 All right reserved www.pavlograd-osvita.org