Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання Освітянські джерела

Для керівників


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Новини освіти України

Сторінок : << < 1 2 3 4 5 > >>

Набрав чинності наказ Міністерства освіти, що затверджує зміни до положення про атестацію педагогічних працівників. Наказом, що затверджує зміни зокрема установлено, що присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання вчителям та викладачам, які викладають два і більше навчальні предмети і до набрання чинності цим наказом не пройшли підвищення кваліфікації з усіх предметів, які вони викладають, поширюються на все педагогічне навантаження до наступної атестації.

24.01.12Коментарів 0  

Міністерством затверджено положення про Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року", що має сприяти зростанню престижності звання класного керівника. Виходячи зі змісту документа, конкурс буде проводитися з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом "Про загальну середню освіту" на загальноосвітні навчальні заклади.

23.01.12Коментарів 0  

В рамках цього проекту обласна влада надаватиме підтримку проведенню інтелектуальних ігор серед молоді Дніпропетровщини. В подальшому в загальноосвітніх школах регіону буде запроваджено факультативний курс «Інтелект», що ґрунтується на теорії рішення винахідницьких задач та інтелектуальних іграх. Все це сприятиме всебічному розвитку молоді та підвищенню якості освіти. 

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул презентував Концепцію проекту «Розвиток інтелектуального руху на Дніпропетровщині» працівникам сфери освіти,шкільному та студентському активу вищих навчальних закладів, представникам інтелектуальних клубів Дніпропетровщини. В презентації також взяли участь такі відомі у всьому світі гравці, як Андрій Козлов, Анатолій Вассерман, Володимир Ітигін та Євген Шляхов, а також голова Дніпропетровської обласної організації Ліги українських клубів Ігор Кузьмін.

22.11.11Коментарів 0  

13 липня 2011 року Кабінетом Міністрів України схвалено розпорядження "Про деякі питання завершення 2011/2012 навчального року у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

19.07.11Коментарів 0  

Новим Державним стандартом початкової загальної освіти передбачено вивчення іноземних мов та основ інформатики учнями початкових класів.

У прес-службі МОН повідомили, що при розробці нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти вивчено та враховано передовий досвід зарубіжних країн. Відповідно, у нових стандартах значну увагу приділено природничій та інформаційно-комунікаційній складовим.

21.04.11Коментарів 0  

Офіційно оприлюднено електронні версії збірників завдань підсумкових контрольних робіт для учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів

07.04.11Коментарів 0  

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки від 14.03.2011 №24-р. з 15 березня по 15 квітня 2011 р. будуть проводитись Всеукраїнські Інтернет-збори.

Мета зборів : вдосконалення розвитку всіх форм дошкільної освіти, забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, вивчення проблем, що виникають у батьків майбутніх першокласників.

16.03.11Коментарів 0  

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сьогодні, 11-го березня 2011 року, представив громадськості систему електронної подачі заяв абітурієнтів «Електронний вступ до ВНЗ України-2011» (osvita.com)

11.03.11Коментарів 0  

Міністерство освіти визначило перелік навчальних предметів та особливості проведення підсумкових контрольних робіт, що писатимуть учні 5-8 класів у 2011 році.

04.03.11Коментарів 0  

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти презентує новостворений навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів «Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі» (авт. Кочарян А.Б., Гущина Н.І.), який висвітлює використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, містить статистичні дані про використання молоддю мережі Інтернет. 

18.02.11Коментарів 0  
Введіть слово для пошуку
Сторінок : << < 1 2 3 4 5 > >>
Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
ЗШ №14- Мітинг на Братській могилі
ЗШ №14- Мітинг на Братській могилі

Календар новин
« Лист.2022
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2022 All right reserved www.pavlograd-osvita.org