Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 Освітянські джерела

Для керівників


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Оголошення

 Оголошення    Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника Ліцею №1

Оголошується конкурс

на посаду керівника  Ліцею № 1 Павлоградської міської ради

Відділ освіти Павлоградської міської ради оголошує конкурсний відбір на посаду керівника Ліцею № 1 Павлоградської міської ради (далі – заклад).

 

 

1. Юридична адреса  закладу:

м. Павлоград, вул. Озерна, 59.

2. Умови оплати праці.

Посадовий оклад керівника закладу станом на 28.07.2021 р. становить     8 571,00 грн. відповідно до схеми посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних і науково-педагогічних працівників державних і комунальних закладів освіти затверджених Кабінетом Міністрів України.

Керівнику закладу здійснюється виплата надбавок, допомоги на оздоровлення, надається щорічна грошова винагорода у розмірах, визначених ст. 61 Закону України «Про освіту», виплачується надбавка за престижність праці та вислугу років, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

3. Кваліфікаційні вимоги:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня, не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Претендентом на посаду керівника закладу особисто до відділу освіти Павлоградської міської ради (вул. Соборна, 42А, каб. 3) подаються такі документи:

-   заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-   автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-   копія паспорта громадянина України;

-   копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-   копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-   довідка про відсутність судимості;

-   довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-   мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-   інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості претендента.

Крім того, претенденти на посаду керівника закладу готують перспективний план розвитку закладу.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), засвідчуються за місцем роботи.

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі становить   30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

5. Конкурсний відбір проводиться у залі засідань відділу освіти Павлоградської міської ради за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 42 А.

6. Конкурсний відбір проходить у наступні етапи:

29.07.2021 р. – 27.08.2021 р. з 08.00 год. до 17.00 год. (п’ятниця з  08.00 до 16.00) – подання претендентами на посаду керівника закладу документів, визначених п. 4 цього оголошення;

28.08.2021 р. – опрацювання уповноваженою особою поданих претендентами документів;

30.08.2021 р. – підсумкова робота комісії по оголошенню рішення щодо визначення кандидатів, яких допущено до участі у конкурсному відборі; оприлюднення на веб-сайті засновника переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

31.08.2021 р. – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування, за умов дотримання карантинних вимог;

08.09.2021 р. – перевірка професійних компетентностей кандидатів шляхом письмового тестування та вирішення ситуаційного завдання; обробка результатів, допуск кандидатів до наступного етапу;

09.09.2021 р. – презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу, надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації; визначення переможця конкурсу або визнання конкурсу таким, що не відбувся, та оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайті відділу освіти.

7. Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати за адресою м. Павлоград, вул. Соборна, 42 А, телефон для довідок +38 (066) 280-98-93, e-mail: miskvopv@ukr.net.

 

 

28.07.21 14:06     Переглядів: 1698

Рекомендуємо

Введіть слово для пошуку

Доступно тільки користувачам

Дана сторінка доступна тільки зареєстрованим користувачам!
З повагою адміністрація сайту Відділ освіти Павлоградської мiської ради.

Ім'я:  
Пароль:  
 

 

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Музыкальный день
Музыкальный день

Календар новин
« Вер.2021
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2021 All right reserved www.pavlograd-osvita.org