Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 Освітянські джерела

Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Оголошення

 Оголошення    Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Павлоградської міської ради

 

Оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Павлоградської міської ради

 

Відділ освіти Павлоградської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Павлоградської міської ради – далі КУ «ЦПРПП».

 

        

1. Юридична адреса  закладу:

м. Павлоград, вул. Соборна, 42а.

2. Умови оплати праці.

Посадовий оклад працівників КУ «ЦПРПП»  станом на 06.01.2021 р. становить 6 889,00 грн. відповідно до схеми посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних і науково-педагогічних працівників державних і комунальних закладів освіти затверджених КМУ.

Працівникам КУ «ЦПРПП»  здійснюється виплата надбавок, допомоги на оздоровлення, надається щорічна грошова винагорода у розмірах, визначених ст. 61 Закону України «Про освіту», виплачується надбавка за вислугу років, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

3. Кваліфікаційні вимоги

Посаду директора КУ «ЦПРПП» може обіймати особа, яка є громадянином України, громадянство України, повну вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, вільне володіння державною мовою.

4. Претендентами на посаду директора КУ «ЦПРПП»  особисто до відділу освіти Павлоградської міської ради (вул. Соборна, 42А, каб. 8) подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), засвідчуються за місцем роботи.

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі становить   30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

5. Конкурсний відбір проводиться у залі засідань відділу освіти Павлоградської міської ради за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 42А.

6. Конкурсний відбір проходить у наступні етапи:

06.01.2021 р.05.02.2021 р. з 08.00 год. до 17.00 год. подання претендентами на посаду директора закладу документів, визначених п. 4 цього оголошення;

08.02.2021 р. – розгляд комісією поданих претендентами документів на відповідність встановленим вимогам, оприлюднення на веб-сайті відділу освіти переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

09.02.2021 р. – перевірка професійних компетентностей кандидатів шляхом проведення тестування  та конкурсної співбесіди; визначення переможців конкурсу, або визнання конкурсу таким, що не відбувся, та оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайті відділу освіти.

7. Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати за адресою м. Павлоград, вул. Соборна, 42А, телефон для довідок +38(099)281-47-18, e-mail: kadruvopavlograd@ukr.net.

 

 

 Запитання


Ситуативні завдання

 

11.01.21 20:49     Переглядів: 1482

Рекомендуємо

Введіть слово для пошуку

Доступно тільки користувачам

Дана сторінка доступна тільки зареєстрованим користувачам!
З повагою адміністрація сайту Відділ освіти Павлоградської мiської ради.

Ім'я:  
Пароль:  
 

 

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
ЗШ №8 - День Європи Презентація країн ЄС
ЗШ №8 - День Європи Презентація країн ЄС

Календар новин
« Квіт.2021
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2021 All right reserved www.pavlograd-osvita.org