Головне меню

Новини Структура відділу освіти КЗ "Павлоградський міський науково-методичний кабінет" Заклади освіти

Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Новини » Новини освіти міста

 Новини освіти міста    Про учительську конференцію-2013

29 серпня 2013 року делегації вчителів,  вихователів  дошкільних закладів, педагогів  позашкільних закладів зібрались на традиційну серпневу конференцію  працівників освіти,  на яку були запрошені голови батьківських комітетів, голови профспілкових комітетів, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, відділів і управлінь, які піклуються про інтереси дітей, представники  засобів масової інформації.

На конференції були присутні міський голова Метелиця Іван Сергійович, Народний депутат України, кандидат технічних наук, Лауреат державної премії Мартовицький Артур Володимирович і депутат обласної ради, Почесний громадянин міста, Заслужений юрист України Пономарчук Микола Савелійович.

Було розглянуто питання про підсумки роботи навчальних закладів міста у 2012-2013 навчальному році та стан готовності до нового 2013-2014 навчального року і впровадження державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

Начальник відділу освіти Осипчук Олександр Борисович у своїй доповіді відзначив плідну роботу закладів освіти у 2012-2013 н. р. по реалізації обласних проектів «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти» та «Креативна освіта для розвитку  інноваційної особистості», відзначив компетентність, креативність, прагнення до постійного вдосконалення педагогічних колективів ДНЗ міста, звернув увагу делегатів на роботу початкової школи по впровадженню Державного стандарту в початковій освіті та співпрацю з питань наступності дитячих навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів.

Також відмітив успіхи  обдарованих учнів міста в обласних та Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін  і  високі результати їх участі у творчих інтелектуальних конкурсах.

«Наші учні в основному відповідають вимогам до сучасного випускника, про що говорять результати їх участі у творчих інтелектуальних конкурсах та олімпіадах:

- 49 учнів є переможцями обласних олімпіад;

- 6 учнів – учасники Всеукраїнських олімпіад; учениця ЗШ № 19 Пунтус Валерія – переможниця Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вчитель Цецхладзе Марина Борисівна);

- 2 – переможці обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (це Зуєв Дмитро, ПМЛ та Джужа Оксана, ЗШ № 19, вихованка станції юних натуралістів);

- 4 учні є переможцями Всеукраїнського турніру юних інформатиків;

- учні ЗШ № 1 Бреднєва Єлизавета та ЗШ № 19 Хмара Юлія стали переможцями ІУ етапу мовно-літературних конкурсів ім. П. Яцика та Т. Шевченка.

- 21 випускник закінчили школу з золотими та срібними медалями;

З кожним роком зростають кількісний і якісний показники участі наших учнів у заочних інтелектуальних конкурсах Всеукраїнського та Міжнародного рівня.

Приємно, що в рейтингу навчальних закладів-лідерів популяризації природничих дисциплін за результатами конкурсу "Колосок" ЗШ № 5 зайняла 4-у позицію в списку лідерів Дніпропетровської області, про що відмічено в листі Міністерства освіти і науки України. ЗШ № 5 відмічена, як краща, і в україномовному конкурсі "Соняшник".  В місті з метою поглиблення знань з інформатики з листопада 2012 року по травень 2013 року була проведена вікторина "ІнфоУмник", автором проекту і укладачем якої виступила вчитель інформатики ЗШ № 4 Степаненко Тетяна Олексіївна.

Розвивати творчу особистість покликані не тільки садочки і школи, але і позашкільні заклади. У місті збережена мережа – серед 6 закладів 3 багатопрофільних, 2 – профільних, 1 дитяча спортивна школа. А працюють з вихованцями педагоги, закохані в свою справу», - наголосив Олександр Борисович та подякував всім навчальним колективам, які у співпраці з батьківськими комітетами змогли залучити на ремонтні роботи та придбання будівельних матеріалів благодійну і спонсорську допомогу, що дало можливість виконати такі необхідні для наших закладів роботи і зробити їх ще більш сучасними і комфортними. (Переглянути доповідь)

За кращу організацію оздоровлення дітей  були нагороджені  грамотами і подарунками:

Шкільний табір загальноосвітньої школи № 4 (дир. Кравченко Лариса Олексіївна).

Шкільний табір загальноосвітньої школи № 11 (дир. Уманська Юлія Сергіївна).

Шкільний табір загальноосвітньої школи № 17 (дир. Феоктістова Вікторія Віталіївна).

Шкільний табір Павлоградського міського ліцею (дир. Бондарева Раїса Григорівна)

Табір дошкільного навчального закладу № 8 (дир. Підплетько Лариса Анатоліївна).

Народний депутат України Мартовицький Артур Володимирович вручив  подарунки (інтерактивні дошки)  школам № 2, 4, 6, 15. Для здійснення можливості проводити уроки на  високому сучасному рівні школам № 6 та № 3 вручив комп’ютерні класи.

На конференції  поділилися досягненнями та окреслили проблемні питання :

Гладуш Олена Дмитрівна, завідувач дошкільного навчального закладу № 1.

Тема виступу "Спрямування освітнього процесу на реалізацію нової редакції Базового компонента дошкільної освіти – державного стандарту дошкільної освіти"

Бондарева Раїса Григорівна, директор Павлоградського міського ліцею.

Тема "Формування  інноваційної творчої особистості в умовах закладу нового типу через участь в олімпіадах та інтелектуальних конкурсах"

Друзь Світлана Анатоліївна, вчитель хімії загальноосвітньої школи № 7.

Тема виступу "Роль навчального закладу у становленні молодого спеціаліста".

Смолка Олена Миколаївна, директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Тема виступу "Розвиток творчих обдарувань через роботу з технічного моделювання в позашкільному навчальному закладі".

У цьому році в заклади прийшли 8 випускників вузів, яким треба допомогти стати Вчителем .

Начальник відділу освіти щиро привітав молодих спеціалістів, які в майбутньому стануть найкращими педагогами міста, майстрами своєї справи.

 

З вдячністю відзначили кращих працівників освіти, хто своє трудове життя присвятив вихованню молодого покоління та подякували  шановним ветеранам за багаторічну творчу працю на благо наших дітей.

02.09.13 08:09     Переглядів: 1306

Рекомендуємо

Введіть слово для пошуку

Доступно тільки користувачам

Дана сторінка доступна тільки зареєстрованим користувачам!
З повагою адміністрація сайту Відділ освіти Павлоградської мiської ради.

Ім'я:  
Пароль:  
 

 

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Обласний семінар
Обласний семінар

Календар новин
« Груд.2019»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2019 All right reserved www.pavlograd-osvita.org