11.12.19

Новини » Міський семінар » Міський семінар-практикум для вчителів математики

 

05 грудня 2019 року в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15  відбувся міський семінар-практикум для вчителів математики на тему «Формування здоров'язберігаючих компетентностей учнів з метою усвідомлення значення математики для повноціного життя сучасного суспільства».

 

 

 

 

 

 

 

Президент учнівського самоврядування, учениця 9-Б класу Пугач Аліна розповіла учасникам семінару про роботу учнів школи з цього напрямку.

    Матеріали семінару цікаво виклали вчителі математики. Це була своєрідна панорама інновацій, де теоретичні аспекти роботи над проблемою «Формування здоров'язберігаючих компетентностей учнів» висвітлила голова шкільного методичного об’єднання, вчитель математики, «спеціаліст вищої категорії», яка має педагогічне звання «старший учитель,  Голобородько Людмила Іванівна.

А потім працювала творча лабораторія, де було розглянуто питання  використання математичної компетентності в повсякденному житті. Учасники  ознайомились із задачами, які містять здоров'язберігаючу інформацію, здійснювали розрахунки щодо формування повноцінного харчування. Керувала цим етапом роботи вчитель математики Журавльова Алла Валеріївна.

  

 

  

 

  

 

 Взяв участь у семінарі і учень 10-А класу Вернигор Сергій, який розповів про необхідність повноцінного харчування та продемонстрував свою роботу із застосування інфографіки з використанням математичних розрахунків щодо вживання популярних напоїв, які містять цукор.

 

Хвилинку релаксації підготувала та провела вчитель фізики Амельченко Наталія Миколаївна. Вправи для очей та поетично-математична фізкультхвилинка були старанно виконані всіма учасниками.

З можливостями використання елементів Stem- освіти на уроках математики -QR-кодів, учасників семінару ознайомила вчитель математики Козир Анна Костянтинівна, запропонувавши розв'язати задачі. Незвичайний підхід до виконання завдань зацікавив учасників і вони з задоволенням поринули в роботу з гаджетами.

  

  В рамках семінару учасники відвідали  ТОВ «Молочний дім»,  де   учасники   переконалися, наскільки важливим є формування математичної компетентності у школярів сьогодні, бо це потрібно як у повсякденному житті, так і в майбутньому у виробничих процесах на сучасних підприємствах.

Семінар отримав високу оцінку з боку учасників. Вчителі математики міста відмітили співдружність педагогів та учнів школи у роботі за напрямком впровадження здоров’язберігаючих технологій, багатогранність досвіду роботи педагогів школи та подякували за  отримані знання й матеріали, які тепер всі  зможуть використовувати у своїй роботі.

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=943

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!