08.03.19

Новини » Міський семінар » Міський семінар вчителів інформатики

 

5 березня  Павлоградська загальноосвітня школа №16  гостинно зустрічала учасників міського семінару вчителів інформатики, на якому було розглянуто тему: «Використання засобів робототехніки для формування в учнів ключових компетентностей в умовах сучасної школи».

 

 

 

 

 

Гості були приємно здивовані надзвичайно емоційним, позитивним початком роботи – візиткою школи, яскраво представленою учнями трьох ланок школи: молодшої, середньої та старшої.
Продовжила теоретичний блок вчитель інформатики ЗШ№16 Кисіль Ганна Юріївна, яка розкрила тему семінару за допомогою відеоматеріалів. 
Родзинкою цієї частини заходу став відеоролік «Робототехніка очима дітей», самостійно підготовлений старшокласниками.

   

 

 

Практична частина семінару проходила в два етапи:
1.Знайомство з кабінетом робототехніки Павлоградського міського ліцею.
2.Екскурсія до цеху «Металіст» Павлоградського хімічного заводу.
Майстер-клас, проведений керівником міського методичного об’єднання вчителів інформатики Бондарєвою Раїсою Григорівною дав змогу присутнім переконатись, що робототехніка використовується на практиці дуже широко, побачити, як саме можна користуватися досягненнями цієї наукової галузі в закладі освіти. Учасники семінару спробували самостійно створити світломузику за допомогою світлодіодів та Arduino.
Незабутнє враження  справила на вчителів-інформатиків екскурсія до цеху «Металіст» Павлоградського хімічного заводу. Сурін Олексій Миколайович, начальник цеху, провів змістовну екскурсію, ознайомив учасників семінару із сучасним виробництвом. Зокрема, присутні побачили, як працюють токарний та фрезерний станки з ЧПУ, а також 3D-принтер.

   

 

   

 

   

 

   


Гості щиро подякували організаторів заходу за нестандартний підхід та креативність у здійсненні завдань семінару.

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=920

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!