19.12.18

Новини » Міський семінар » Mіський семінар-практикум вчителів інформатики

 

 

18 грудня  2018 року на базі Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся міський семінар-практикум  вчителів інформатики на тему:


 «Створення ситуації успіху на уроках інформатики та позакласних заходах засобами ІКТ-технологій для реалізації творчого потенціалу учнів та їх успішної соціалізації у суспільстві».

 

 

 

 

 

 

У цікавій формі учні та педагоги школи презентували свій заклад.

Вчитель – логопед Алєєва Оксана Володимирівна звернула увагу учасників семінару на  значення комп'ютерних технологій у розвитку і навчанні дітей з особливими потребами; разом проаналізували особливості використання комп'ютерних програм та ігор для даної категорії дітей.

 

 

Про використання елементів  ТРІЗ-педагогіки  на уроках інформатики розповіла вчитель Косова Ірина Іванівна.

 

На практичному занятті вчитель інформатики Шевченко Ігор Володимирович ознайомив колег з сучасною мовою програмування Python, дав  базові поняття структурного програмування та  навчив працювати в даному середовищі.

 

 

Цікавим і пізнавальним був профорієнтаційний захід для старшокласників «Калейдоскоп професій майбутнього», який підготували вчитель інформатики Косова Ірина Іванівна і психолог школи Вакульчик  Наталя Валентинівна.

Метою заходу було орієнтувати старшокласників у виборі майбутньої професії, дати уявлення про розмаїття професій майбутнього і звернути увагу на те, що  

 

IT-технології увійдуть в будь-яку з галузей життєдіяльності людини. Тому фахівці, які вміють працювати в IT-сфері, будуть затребувані скрізь.

 

Було відмічено, що семінар   містив багато корисного матеріалу, який в подальшому зможе використовувати кожен вчитель у своїй роботі.   

 

 

 

 

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=918

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!