28.12.18

Новини » Міський семінар » Міський семінар- практикум вчителів біології

 

19 грудня 2018  року на базі  Павлоградського міського  ліцею відбувся семінар- практикум вчителів біології з теми «Соціалізація особистості в контексті сучасної біологічної освіти».

Основною місією сучасної школи є розвиток і соціалізація дитини. Головна мета вчителя- навчити дітей навичкам, що допоможуть у дорослому житті , але мотивувати учнів – дуже клопітка праця. Пошук методик, які зроблять уроки більш різноманітними і цікавими -  головне завдання всього педагогічного колективу. Спільними зусиллями створюється технічна і методична база для всебічного розвитку дітей.

       Ліцей бере активну участь у всеукраїнських та регіональних проектах, результатами яких є створення Медіатеки, телестудії «Ліцеум ТВ», чекають на своє відкриття центр робототехніки та ресурсна кімната.

     Основними напрямками розвитку ліцею є впровадження інклюзивної освіти та STEM – освіти і медіа грамотності.

Саме з цими напрямкам роботи ліцею знайомилися учасники семінару.

19 грудня відзначається День Святого Миколая. Це свято відроджує чудові спогади з дитинства, створює відчуття казки і нагадує, що саме в цей час можна зробити щасливими тих, хто поруч.

          В ході семінару вчитель фізики і навколишнього світу Балабуха Наталя Михайлівна познайомила вчителів біології міста  з результатами  впровадження  STEM-технологій в ліцеі при викладанні природничих наук.

 Вчитель біології міського ліцею, керівник міського методичного об’єднання вчителів біології Яковенко Олена Олександрівна показала фрагмент уроку  "Квітка. Лабораторне дослідження будови квітки" у  6 класі з елементами STEM-технології.

   

 

   

             Практичні психологи Антощенко Ярослава Григорівна та Бірко Юлія Олександрівна познайомили вчителів з психологічними особливостями інклюзивних дітей та  методикою роботи з ними.

 Особливу цікавість викликали кінезологічні вправи, які вчителі з задоволенням виконували разом з дітьми.

            Вчитель -дефектолог Кисельова Олена Володимирівна показала фрагмент заняття з інклюзивною дитиною з теми "Квітка".

         Екскурсії на підприємство - важливий елемент STEM-освіти. Тому, друга частина семінару пройшла на базі підприємства "ТОВ "Молочний дім".

 

Учасники  відмітили, що  семінар – практикум був надзвичайно корисним та дали високу оцінку всім проведеним заходам.

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=917

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!