28.12.18

Новини » Оголошення » Запрошуються до участі в третій інтернет-конференції «На Урок»

 

Учителі України запрошуються до участі в третій інтернет-конференції «На Урок» «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення»

 

Освітній проект «На Урок» запрошує вчителів узяти участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення», яка відбудеться 12 січня 2019 року з 9:30 до 18:30.

 

Спікери заходу:

 

Тетяна Бондар кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Олена Рибка – зберігач фондів ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди», провідна редакторка відділу дитячої літератури Видавництва «Віват», кураторка проекту «Мандрівець» (інтерактивна гра за мотивами життя Г. С. Сковороди).

Оксана Проселкова – вчитель української мови та літератури Краматорської ЗОШ ІІІІ ступенів № 11, автор та куратор проекту «Вся Україна читає дітям».

Олена Дячук редакторка журналу освітнього проекту «На Урок», журналістка, креативна копірайтерка.

Вікторія Круглова співорганізатор і директор навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Ксенія Мінакова кандидат фізико-математичних наук, співзасновник та координатор науково-популярних освітніх проектів «Science is fun!», «Вулична Фізика», Hands-on-Science проектів «Дивовижна фізика» тощо.

У слухачів є можливість спілкуватися зі спікерами та іншими учасниками конференції у форматі «запитання відповідь» у реальному часі.

Наприкінці інтернет-конференції відбудеться традиційна панельна дискусія, під час якої будуть обговорені ключові проблеми розвитку творчого мислення дорослих та дітей, питання оптимального впровадження технологій розвитку креативності у сучасних закладах освіти.

 

Після завершення заходу слухачі отримають додаткові матеріали, підготовані організаторами та спікерами.

Участь та реєстрація – безкоштовні. Конференція відбуватиметься в онлайн-режимі, запис зберігатиметься у відкритому доступі.

Зареєструватися на Всеукраїнську інтернет-конференцію «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення» можна на сайті Освітнього проекту «На Урок» за посиланням: https://naurok.com.ua/conference/creative

З повагою, голова Оргкомітету Всеукраїнської інтернет-конференції «На Урок»

Перепелиця Дмитро Олександрович

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=914

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!