13.11.18

Новини » Міський семінар » Міський семінар вчителів математики

 

7 листопада на базі ЗШ №3 відбувся міський семінар вчителів математики за темою «Інтегроване навчання – діюча модель активізації інтелектуальної діяльності при вивченні математики».

 

 

 

 


На початку семінару вчителі математики взяли участь у конкурсі колажів та плакатів «…3… найкращі риси мого класу» в якості журі і визначили переможця за версією ММО.

Це було дуже важко зробити, оскільки роботи кожного класу були творчими і яскравими.

 Класу-переможцю було передано приз від керівника міського методичного об’єднання вчителів математики Кириченко Ірини Василівни.

Директор ЗШ №3 Абабкова Наталія Борисівна ознайомила присутніх з напрямками роботи школи,  

а заступник директора з НВР Воробйова Ірина Ростиславівна в своїй доповіді зробила акцент на важливості професійного зростання педагогів  та представила досвід роботи вчителів школи з проведення інтегрованих та бінарних уроків з різних предметів.  

На практичному занятті вчитель математики Пак Ірина Миколаївна  продемонструвала роботу в програмі «Kahoot!» та надала змогу присутнім попрацювати в ролі школярів за комп’ютерами, виконавши завдання інтегрованих веб-квестів, створених нею власноруч.

 

 

Після цього вчителі математики відвідали Музей природничих наук в м. Дніпро, де науковцями закладу було продемонстровано практичне втілення інтеграції математики та фізики.

Вчителі математики відмітили, що семінар було проведено  цікаво, нестандартно, містив багато корисного матеріалу, а саме елементів STEM-освіти, який в подальшому зможе використовувати кожен вчитель в своїй роботі.   

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=912

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!