23.10.18

Новини » Міський семінар » Міський семінар вчителів географії

16 жовтня на базі ЗШ №3 відбувся міський семінар вчителів географії за темою «Розвиток предметної компетентності учнів через впровадження краєзнавчого принципу навчання».

 

На початку семінару заступник директора з навчально-виховної роботи ЗШ №3 Воробйова І.Р. ознайомила присутніх з історією школи, якій у вересні 2018 року виповнилося 80 років, а також розповіла про реалізацію краєзнавчого принципу навчання під час вивчення різноманітних предметів у початковій, середній та старшій школі.

Вчитель географії Колєснік Т.В. детально охарактеризувала як краєзнавчий принцип навчання впроваджується на уроках географії та у позашкільній роботі школи. 

 

В ході семінару учасники  методичного об'єднання  вчителів географії  розробили методичні рекомендації по використанню краєзнавчого матеріалу під час вивчення нового курсу географії у 10 класі "Регіони та країни". 

 

Після цього вчителі географії відвідали два місцевих підприємства – ТОВ «Новомосковський посуд», де побачили конвеєрний спосіб виробництва емальованого посуду та познайомилися з технологією вирощування ягідних культур на території фермерського господарства «Ягідний дар» у с. Євецько-Миколаївка Новомосковського району. 

 

    Під час відвідування заводу вчителі географії отримали надзвичайно багато корисних знань з історії розвитку та функціонування підприємства, дізналися, що ТОВ "Новомосковський посуд" проводить профорієнтаційну політику та має ліцензію МОН на навчання своїх працівників. В ході екскурсії до фермерського господарства ознайомилися з сучасними способами вирощування рослин та навіть спробували свіжу продукцію, тобто відчули себе справжніми учасниками виробничого процесу підприємств Дніпропетровської області!

 

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=907

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!