27.04.18

Новини » Новини освіти міста » Шоста міжнародна науково – методична конференція з медіаосвіти та медіаграмотності

 

Державні пріоритети розвитку медіаграмотності: де ми зараз?

Ключові медіагравці: як найпопулярніші медіа впливають на громадську думку і що можна з цим робити?

Дезінформація: як подолати? Чим громадянське суспільство, медіа та освіта можуть бути корисні?

 

Ці та інші питання 20-21 квітня 2018 року у м. Києві розглядалися на  Шостій міжнародній науково – методичній  конференції  з медіаосвіти та медіаграмотності.

 

 Учасниками конференції були Валерій Іванов, президент Академії української преси; Марі Йованович, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні; Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України; Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики, голова правління ГО « Громадське радіо»; Юрій Кононенко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та ін.

Досвідом роботи у формуванні медіаосвітніх компетентностей через впровадження наскрізного навчання від початкової до старшої школи поділилася запрошена на конференцію директор Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 Дикса Людмила Олександрівна. Вона  представила модель впровадження медіаосвіти закладом, яка ґрунтується на естетичній та соціокультурній моделях медіаосвіти.  А також поділилася досвідом  створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання.

Менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси Оксана Волошенюк значення проведення даного заходу визначила так: «Шоста конференція з медіаосвіти і медіаграмотності – найголовніша медіаосвітня подія року. Вона є визнаною авторитетною платформою для обміну досвідом; саме цього року тут, чи не вперше, була інспірована національна розмова за участі основних суб’єктів державної політики в освітній, молодіжній культурній, інформаційній сфері.»

 

 

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=888

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!