27.04.18

Новини » Міський семінар » Міський семінар-практикум учителів предмету "Основи здоров’я"

 

 

24 квітня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся міський семінар-практикум учителів предмету "Основи здоров’я" на тему: «Впровадження психологічного аспекту на уроках предмету «Основи здоров’я» як елементу освітньої стратегії соціалізації особистості».

 

 

 

 

У своїй презентації директор школи Галух В.М. познайомив учасників із системою роботи, традиціями, особливостями та основними напрямками роботи навчального закладу.

В теоретичному блоці вчитель предмету "Основи здоров’я" Філіпенко О.А. презентувала досвід роботи на тему «Психологічний аспект у роботі вчителя основ здоров’я». Акцент зроблено на необхідності врахування вчителем вікових, гендерних та індивідуальних особливостей учнів, використання психологічних технологій та сучасних методів навчання як запоруки створення умов для розвитку та самореалізації особистості кожного учня та збереження його здоров’я. 

 

Учитель Якімова А.С. надала інформацію стосовно інформаційного забезпечення викладання предмету «Основи здоров’я».

У практичному блоці учасники семінару мали змогу ознайомитися з позакласним заходом у формі психологічної гри «У деякому царстві, у деякому…».

 

Психоемоційне розвантаження сприяло підвищенню енергії та позитивних емоцій учасників семінару.

Воркшоп та тему «Учитель нового покоління» активізував у присутніх поняття «суспільні навички», «зовнішній фокус», «аналіз даних», «учитель-фасилітатор». Педагоги активно брали участь у різноманітних формах роботи, проявляли креативність, досвідченість, майстерність. Як результат, узагальнили риси, що необхідні для сучасного вчителя.

Педагог-організатор Осінна М.Г. разом з учнями школи презентувала проект «Від безпечного подвір’я до безпечної вулиці», який реалізується в освітньому закладі.

          

 

            

 

            

 

            

Керівник ММО вчителів предмету «Основи здоров’я» Борисенко О.А. разом з учасниками семінару підвела підсумки, в яких було зазначено про високий рівень проведених заходів. Учасники семінару  отримали корисну інформацію та мотивацію для подальшої роботи.

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=887

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!