23.04.18

Новини » Новини освіти міста » ФЛЕШМОБ до Дня екстреної швидкої допомоги

 

В рамках Тижня безпеки дитини, підготовки до Дня цивільного захисту  та участі в міському етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Джура» 20 квітня 2018 року  команда учнів «Патріоти з сьомої» Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 відвідала Центральну підстанцію Павлоградської станції екстреної медичної допомоги та медичних катастроф, де разом з представниками з міст Дніпропетровської області: Нікополь, Кам’янськ, Кривий Ріг, Синельниково, Новомосковськ та Дніпро взяла участь в обласному ФЛЕШМОБІ до Дня екстреної швидкої допомоги.

 

 

 

Старший фельдшер станції Литвин Людмила Анатоліївна ознайомила учнів з роботою оперативної диспетчерської служби, розповіла про правила виклику швидкої медичної допомоги.

Про особливості роботи фельдшера виїзної бригади швидкої медичної допомоги, надання першої медичної допомоги, сучасне обладнання карет швидкої допомоги розповів старший фельдшер МНС Зеленський Юрій Вікторович.

 

 

 Як надати долікарську допомогу в разі кровотечі, зупинки серця або переломах  Юрій Вікторович демонстрував спільно з учнями.

 

 

 

 

 

Також медики відповіли  на запитання дітей та  роздали  учням  пам’ятки  про надання екстреної медичної допомоги.  

 

 

Закріплення теоретичних та практичних знань з надання першої долікарської допомоги пройшло успішно.

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=886

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!