16.04.18

Новини » Новини освіти міста » Новини від Центру позашкільної роботи

Ефективним засобом виховання дітей є організація змістовного дозвілля під час канікул. Активне середовище для розвитку інтересів і вмінь дітей, креативності, позитивного емоційного клімату в дитячому колективі було створено педагогічним колективом Центру позашкільної роботи під час весняних канікул.

         Кожен гуртківець мав змогу обрати справу за власним інтересом Всього було проведено 22 заходи, в яких взяли участь 422 дитини. Для гуртківців традиційно проведено безліч різноманітних пізнавальних та розважальних  заходів: брейн-ринг «Від книги – до світла, до знань, до життя», фотодайжест «Від митців до сучасних аматорів», конкурс малюнків «Сміх продовжує життя», експрес-виставку малюнків «Весняна мозаїка», ігрові програми «Настрій перемоги», «Місяць, сонечко та дощик».

Відкриття сезону повітряних зміїв – це вдала нагода вихованцям  презентувати та запустити  власноруч створені повітряні змії та можливість для бажаючих долучитися до основ змієнавтики.

Емоційним для гравців та захоплюючим для вболівальників стали традиційний турнір з шашок «Спорт замість вулиці» та ігрова програма «Козацький м’яч».

Напередодні Великодня у Центрі пройшла арт-акція «Благословенне свято Великодня!» та відбулися творчі майстер-класи для вихованців та їх батьків: «Пасхальний сувенір», «Великодній кошик», «Великодні дзвони», творча майстерня з писанкарства.

У період весняних канікул обдаровані вихованці ЦПР взяли участь та отримали нагороди у різноманітних змаганнях та конкурсах Всеукраїнського та обласного рівня:

 

  • -       у Чемпіонаті України з рукопашного бою «Спас», м. Запоріжжя (ШКГ «Хорс», кер. Бакала А.О.): Бакала Аліна - І місце, Пронькін Іван - ІІ місце, Якимов Богдан – ІІІ місце.
  • -       у Чемпіонаті області з картингу, м. Кам’янське  (гурток «Картинг», кер. Сазанов І.І.): Копил Андрій - ІІ місце.
  • -       у Чемпіонаті України з автомодельного спорту серед юнаків та юніорів (радіокеровані моделі), м. Київ (гурток «Автомодельний», кер. Глуховченко І.В.):Плошенко Микола – ІІ, ІІ, ІІІ місця, Зубарев Іван – чотири І місця.
  •       на Кубку Київського палацу творчості дітей та юнацтва, м. Київ (гурток «Автомодельний», кер. Глуховченко І.В.): Плошенко Микола  - ІІ, ІІІ місця. 

   

   

   

         

   

 

 
 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=885

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!