11.04.18

Новини » Новини освіти міста » Профорієнтаційний сімейний табір «BeProfi»

 

 

 З 30 березня по 1 квітня 2018року  шкільна команда  Павлоградської ЗШ І-ІІІ ступенів  №7  взяла  участь у роботі профорієнтаційного сімейного табору "BeProfi": Платформа кар’єрного орієнтування молоді у м. Запоріжжі.

 Табір засновано Фондом професійного розвитку м. Харкова за фінансової підтримки східної України Німеччиною (GIZ).

 

 

 

Організовуючи з 2009 року освітній простір в умовах педагогічно – батьківського проекту «Виховуємо та навчаємо разом»,  колектив Павлоградської  ЗШ №7 прагне  постійно урізноманітнювати  форми співпраці з батьківською громадськістю. За ініціативою молодого педагога, вчителя трудового навчання Голенка Олександра Леонідовича мама учениці 9-Б класу Авраменко Інна Григорівна та її донька Крістіна разом з Олександром Леонідовичем  взяли участь у роботі профорієнтаційного табору. Головна мета  роботи табору - запобігання безробіттю серед молоді шляхом формування свідомого ставлення до вибору напряму освіти, професійного розвитку, розповсюдження коучингового підходу до освіти та виховання серед освітян та батьків. Діти та батьки брали участь у цікавих тренінгах, як спільних, так і окремо один від одного. Наприклад, «Відношення до грошей і їх витрати», «Хто я? Світ професій», тренінг за тестом відомого  психолога Климова Є.О. 

 

   

Для дітей, які приїхали до табору "BeProfi",  були організовані екскурсії на фабрику свіжої кави ISLA, українсько – іспанську пекарню «Врожай», де екскурсанти побачили   виробництво хліба від просіювання  муки  до упаковки вже готових буханок  Емоції учасників від роботи табору дуже  позитивні від різноманітності зустрічей,знайомств, досвіду, спілкування та пізнання нового і важливого. За свідченням Інни Григорівни, після участі у роботі табору мати відкрила доньку з іншого, незнайомого їй боку, вони разом вирішили, що Крістіна продовжить  навчання в 10 класі, обов’язково розповість про все побачене однокласникам і буде спонукати їх до свідомого вибору майбутньої професії. 

   


За результатами роботи табору, в діяльності якого взяли участь 70 представників та фахівців з Дніпропетровської і Запорізької областей, готується видання посібника для проведення занять та тренінгів з кар’єрного орієнтування, щоб продовжити роботу у напрямку профорієнтаційного росту підлітків.

 

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=883

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!