30.03.18

Новини » Вітання » IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 

 

  З 25 по 29 березня 2018 року у місті  Тернополі  відбувся   IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, де у складі команди від Дніпропетровської області брав участь учень 8 класу Павлоградської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 9 Архипов Яків.

 

 

 

 

 

 

Яків навчається у 8 класі ЗШ№9 та брав участь у  міській олімпіаді з географії вперше, але показав значні результати: він став першим серед двадцяти учасників-однолітків.

Наступним етапом була участь в обласній олімпіаді, на якій Яків розділив перше місце з ученицею ЗШ№111 м. Дніпропетровська Буровою Катериною, але на відбірково-тренувальних зборах для підготовки до участі в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії  показав кращі знання і увійшов до складу обласної команди.

 

 29 березня Архипов Яків отримав диплом переможця IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, зайнявши ІІІ місце.

 

А допомогла йому досягти перемоги вчитель географії ЗШ№9 Осипчук Людмила Миколаївна, адже команда юних географів ЗШ№9 завдяки ґрунтовним знанням предмету «географія» та високому рівню роботи вчителя географії з обдарованими учнями завжди займає перші місця на міських олімпіадах з великим відривом від  команд інших шкіл.

 

 Щорічно всі учні дев’ятої школи, призери міської олімпіади, які  зараховувалися до команди міста Павлограда,  ставали  переможцями ІІІ (обласного) етапу.

 Яків перший з учнів Людмили Миколаївни хто досягнув такого високого результату  і, сподіваємося, що це його перші кроки   до участі у престижних інтелектуальних змаганнях, учасниками яких є обдаровані молоді люди.

Вітаємо тебе, Якове, з перемогою і твого вчителя, Людмилу Миколаївну.

 

 

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=880

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!