30.03.18

Новини » Новини освіти міста » Обласний математичний турнір «Еврика»

 

    Щорічно на базі Дніпропетровського Обласного Ліцею-Інтерната Фізико-Математичного Профілю при Дніпропетровському національному університеті (ДОЛІФМП)   проводиться обласний математичний турнір «Еврика» для двох вікових категорій: 6-8 кл. та 10-11 кл.

Математичний турнір - це індивідуальне комплексне змагання школярів з математики, спрямоване на стимулювання вміння застосовувати математичні знання в різних сферах діяльності, зокрема, при вивченні суміжних дисциплін: фізики, інформатики, географії та інших.

Метою  математичного турніру є дати можливість обдарованим і талановитим школярам  якомога ширше і повніше розкрити і проявити себе у складних питаннях комплексних завдань з фізики, математики та інформатики; подальша популяризація математичних знань. 

 

 

У цьому році можна  було взяти  участь в одному з чотирьох змагань:

МИСТЕЦТВО МАТЕМАТИКИ

У цій номінації пропонувалися творчі завдання, що попляризують ідеї сучасної математики для учнів. Складні математичні поняття обговорюються на наочному та інтуїтивному рівні.

МАТЕМАТИКА ВИПАДКОВОГО ТА СТАТИСТИКА

Пропононувалися задачі, з яких учень може дізнатися про ідеї стохастичної математики та сучасних технологій аналізу даних.

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ

Пропонувалися задачі на побудову та дослідження моделей в механиці, теплофізіці, природничих науках, задачі комп’ютерної математики.

НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ

Пропонувалися математичні та методичні задачі для учнів, які відчувають у собі бажання викладати математику.

Учні загальноосвітніх закладів нашого міста щорічно беруть участь в цьому турнірі. Цього року це були учні  ЗШ№5, ЗШ№9, Павлоградського міського ліцею, ЗШ№19 та ЗШ№20.

За підсумками заочного і очного етапів турніру переможцями стали:

Ковтуненко Владислава, учениця 9 класу ЗШ№5, яка набрала 97 балів у номінації  «НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ»    і посіла ІІ місце у змаганнях (вчитель математики ЗШ№5 Безрукава Марина Анатоліївна);

Цаберяба Олеся, учениця 9 класу ЗШ№5, яка набрала 72 бали та посіла ІІІ місце у номінації «МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ» (вчитель математики ЗШ№5  Безрукава Марина Анатоліївна).

 

Гарні результати показали учні:

Вільхова Поліна , учениця 10 класу ЗШ№9 , яка набрала 79 балів у номінації   «МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ» (вчитель математики ЗШ№9  Набока Наталя Володимирівна);

Муленко Анжеліка , учениця 9 класу ЗШ№5, яка набрала 76 балів у номінації «НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ»  посіла VI місце в очному турі (вчитель математики ЗШ№5 Безрукава Марина Анатоліївна)

До складу учасників очного туру був запрошений і Федоренко Дмитро, учень 9 класу Павлоградского міського ліцею, учасник турніру у номінації «НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ».

 

Бажаємо нових звершень нашим талановитим математикам!

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=879

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!