24.03.18

Новини » Новини освіти міста » Офіційний візит делегації Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

 

23 березня 2018 року Павлоградська ЗШ  І-ІІІ ступенів №7  зустрічала поважних та цікавих гостей. В Павлоград  завітала делегація Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), за сприяння якої  в школі був встановлений і функціонує модульний тепловий пункт з погодозалежним автоматичним регулюванням та дистанційним моніторингом показників роботи. Зустріч  проходила за участю заступників міського голови  Шуліки О.О. та Радіонова О.М., начальника управління комунального господарства Завгороднього А.В. та начальника відділу освіти Дем’яненко І.В.

 

 

 Після встановлення модульного пункту тепловий режим у навчальному закладі став ще більш сприятливим та й економія споживання тепла прослідковується. Гості з цікавістю приймали привітання та подарунки дітей,знайомились зі школою, роботою теплового пункту. Представників  GIZ цікавили питання щодо методології впровадження проектів, поліпшення теплотехнічних характеристик в приміщеннях та скорочення використання енергетичних ресурсів.

 Дуже вдячні німецькій делегації!Сподіваємось на подальшу співпрацю!

   

 

Взагалі, ЗШ №7  розпочала участь у загальношкільній проектній діяльності ще з 2015 року. За цей час успішно співпрацювали з Данською радою у справах біженців ( провели  масштабну роботу щодо адаптації  внутрішньо переміщених дітей  та  створили загальношкільну креативну залу),неурядовою іноземною організацією  SAVE THE CHILDREN ( відкрили групу п’ятирічок – дошкільнят),  з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО(за сприяння міської ради та відділу освіти) – замінені всі вікна на енергозберігаючі пластикові), з ДТЕК «Енергоефективні школи:нова генерація» ( провели 283 енергоефективних заходи, вибороли І місце у регіоні  та  утеплили спортивну залу).

 

 

 

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=875

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!