25.01.18

Новини » Новини освіти міста » «Школа лідерства»

 

24 січня 2018 р. в «Школі лідерства» на базі Центру позашкільної роботи пройшла зустріч з депутатами Павлоградської міської ради VII скликання Ігорем Володимировичем Зінько та Анною Третяк-Прудською.

 

 

Метою зустрічі лідерів учнівського самоврядування було подальше знайомство зі специфікою роботи депутатів  міської ради.


        Депутати розповіли про здобутки та проблеми, які можуть вирішити на своєму виборчому окрузі  за для розвитку нашого рідного міста та  добробуту громади.

У свою чергу, депутати дізналися про діяльність органів учнівського самоврядування в закладах освіти нашого міста, як  працює «Школа лідерства».

Активні та ініціативні підлітки добре розуміють, що основні поняття про свою у роль в громаді, відповідальність, професійне самовизначення у кожного починають формується ще у шкільному віці. Тому, окрім гарного навчання, необхідно займати активну громадську позицію.

Учнівських лідерів цікавили  питання:

– Яким повинен бути сучасний депутат?

– Що найбільш вагомим є в депутатській роботі?

– Які проблеми депутат може вирішити на своєму виборчому окрузі? 

 

 

 

 

     Депутати отримали чудову нагоду поспілкуватися зі старшокласниками, почути про щоденні клопоти і проблеми шкіл безпосередньо від дітей.

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=860

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!