15.01.18

Новини » Міський семінар » Міський семінар-практикум вчителів російської мови та літератури

 

 

03 січня 2018 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8 (директор Пономаренко Н.А.) пройшов міський семінар-практикум вчителів російської мови та літератури «Розвиток соціальної спрямованості пізнавальних, духовних та моральних цінностей учнів на уроках російської мови, літератури та в позаурочний час». 

 

 

Семінар був проведений у формі екскурсії до м. Новомосковська. Групу зустріла екскурсовод Зайченко Віра Дмитрівна, яка з першої хвилини зуміла зацікавити педагогів надзвичайними розповідями про історію нашого краю, його багату духовну культуру.  Вчителі відвідали Новомосковський історико-краєзнавчий музей імені П. Калнишевського, Свято-Троїцький собор та Самарський Пустинний Свято-Миколаївський чоловічий монастир. Крім особистого збагачення, кожен дізнався багато фактів, які можна використати як на уроках літератури, так і в позакласній роботі з учнями.

   

 

   

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники семінару отримали велике задоволення від екскурсії, спілкування з колегами, можливості доторкнутися до сторінок історії та моральності рідного народу.

 Семінар отримав високу оцінку з боку учасників.

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=853

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!