21.12.17

Новини » Новини освіти міста » Новини міської атестаційної комісії

 

   Члени міської атестаційної комісії та  керівники міських методичних об’єднань у грудні місяці відвідали уроки   вчителів, які досягли високого професіоналізму у своїй роботі та беруть активну участь у становленні молодих педагогів нашого міста.

 

 

 

 

 

   Вчитель економіки  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19  Шаповалова Наталя Миколаївна   показала роботу учнів десятого класу економічного профілю під час узагальнення  та  систематизації знань за темою «Причини і наслідки обмеженості виробничих ресурсів». Учні вразили присутніх глибиною своїх знань,  продемонстрували вміння та навички ділового спілкування. Наталя Миколаївна не просто виховує громадянську відповідальність та дбайливе ставлення до ресурсної бази країни, а й сприяє професійній орієнтації учнів.

Ретельно підібраний вчителем матеріал, візуалізація представлених даних, мотивація діяльності учнів-все це забезпечило високе емоційне залучення та сприяло створенню ситуації успіху учасників освітнього процесу. 

Наталя Миколаївна виховує  чесних та порядних людей, патріотів своєї держави та справжніх професіоналів.  Саме таких вчителів потребує нова українська школа.

Кожного року її вихованці посідають призові місця на міській та обласній олімпіаді з економіки, а випускники обирають професії, пов’язані з економікою саме тому, що мають міцні знання, які отримали від вчителя-професіонала.

   

    Вчитель математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Лобач Вікторія Анатоліївна запросила на урок у шостий клас за темою «Процентні розрахунки». Учні Вікторії Анатоліївни продемонстрували вміння логічно мислити і міркувати, грамотно і чітко формулювати думки, робити вірні логічні висновки та вміння послідовно і логічно вибудовувати складні операції.

    Вікторія Анатоліївна є керівником школи молодого педагога в міському методичному обєднанні вчителів математики. Допомагає, підтримує, виховує та дає настанови своїм молодим колегам.  Вона  -  лідер,  який може вести за собою, вчитель який любить свій предмет і фахово його викладає.

Дякуємо, що ви у нас є. Невтомні, творчі, працьовиті. Бажаємо нових успіхів і високих результатів.

                       З повагою, методист КЗ «Павлоградський науково-методичний кабінет»         Любов Олександрівна Руденко.

 

 

 

 

 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=849

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!