07.12.17

Новини » Міський семінар » Міський семінар вчителів фізики

 

 

30 листопада  2017 року на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (директор Пивоварова Юлія Миколаївна) пройшов міський  семінар вчителів фізики «Менеджмент ідей вчителя фізики як засіб підвищення мотиваційного аспекту  уроків фізики».

 

 

І частина семінару складалася з теоретичного блоку, який пройшов у формі фізичного меседжу «Менеджмент -  невід’ємна частина педагогічного процессу» та  включав такі розділи:

ü   Система пізнавальних, мотиваційних вправ, створених в програмі Power Point.

ü   Програма PLIKERS в дії!

   

Під час практичного блоку присутніх педагогів вчитель фізики Калініченко Тамара Михайлівна познайомила з ефективною технологією активізації мотиваційного характеру уроку фізики через он – лайн платформу у вигляді  практичного заняття, під час якого були презентовані Програма  Exel як сучасний конструктор для розв’язування задач та Інтернет  як сервіс мультимедійних дидактичних вправ. Learing. Apps.

Далі учасників семінару чекав репортаж «Енергоефективна сьома школа позитивна», який мотивував  педагогів та учнів до енергоощадливості, пропагував дбайливе ставлення до енергоресурсів, формував свідомого екологічно орієнтованого споживача комунальних послуг. 

Завершила семінар екскурсія «Інноваційні енергоощадливі технології у плавальному басейні «Юність», яка надала можливість педагогам накопичити позитивний практичний досвід використання навчальних екскурсій як однієї із форм освітньої діяльності.

 Учасники семінару надали високу оцінку творчій роботі  педагогічного колективу ЗШ №7. 

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=844

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!