18.05.22

Новини » Новини освіти міста » Відділ освіти інформує

Останній  день занять у закладах загальної середньої освіти Павлограда передбачено 08 червня 2022 року. Таким чином,  освітні програми закладів освіти  будуть виконані в повному обсязі. Протягом навчального року  872 педагоги у 18 закладах загальної середньої освіти організували освітній процес для 12 627 здобувачів освіти, з яких 287 прибули з евакуйованих районів України. 

Цього року вперше учні 4 класів отримають свідоцтво про здобуття початкової освіти. Вручення свідоцтв проводитиметься по закінченню навчального року.

Видача документів про освіту для випускників 9, 11 класів запланована у другій половині червня. Віримо, що очікувані 17 золотих та 10 срібних медалей стануть гідним внеском у перемогу України та відбудову нашої держави.

Для бажаючих вступити до вищих закладів освіти у липні проводитиметься національний мультипредметний тест (НМТ). У місті працюватиме 4 пункти здачі тестування з урахуванням облаштованих укриттів для організації  безпечного перебування   учасників НМТ. Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ  учасники обов’язково  на своїй інформаційній сторінці  з 20 травня до 7 червня повинні підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому  він планує перебувати в період проведення НМТ. Тестування проходитиме в три сесії: основна: 18 липня – 10 серпня; додаткова: 16–20 серпня; спеціальна: 12–16 вересня.

Бажаємо успіху. Віримо в перемогу. Все буде Україна!

{full}

Постоянный адрес страницы:
http://pavlograd-osvita.org/index.php?dn=news&to=art&id=1021

Авторське право:
Всі права збережено  ©  Відділ освіти Павлоградської мiської ради

Перепублікація матеріалів, можлива тільки з усного або письмового дозволу адміністрації сайту!