Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання Освітянські джерела

Для керівників


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Iнформацiя » Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів № 12

 

Павлоградська

загальноосвітня школа І-ІІI ступенів № 12

Наша адреса:

51400, м. Павлоград, Дніпропетровської обл, вул. Дніпровська, 243

Телефони: (050) 078-51-90

E-mail: sc_12_pv@ukr.net

Сайт: school12-pv.klasna.com

Школа для всіх є домом,

великим, добре знайомим.

Кожен пройшов через перший свій клас,

школа назавжди в серці у нас.

 

Еккерт Олена Василівна

директор

вчитель біології вищої категорії

вчитель-методист

нагороджена знаком «Відмінник освіти України»

 

  

Коли ви їдете містом оновленою трасою Дніпропетровськ – Донецьк, то в районі, який офіційно довгі роки носить назву «Сільмаг», серед тополь, що шпилями височать у небо, ви побачите велику й величну чотирьохповерхову будівлю. Це загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12.

 Але вона не завжди носила таку назву. У 1959 році селище Вишневе Павлоградського району було приєднане до міста. У зв’язку з цим Павлоградська Хуторська середня школа була перейменована у Павлоградську середню школу № 12.

 

У жовтні 1961 року було збудовано нову красуню – школу. Її будівництво у такому звичайному провінційному містечку було подією, яку особливо чекали учні школи. Адже до того учні навчалися у трьох невеликих будівлях (нині – це територія сучасного наркодиспансеру).

 І в новій школі сформувався дружній колектив однодумців. Були оформлені нові навчальні кабінети , а після уроків працювали різноманітні гуртки.

 Одним із головних напрямків у виховному процесі була спортивно – оздоровча робота і військово – патріотичне виховання учнів. Школа була кузнею спортсменів, вчителів, лікарів, інженерів, робітників культури тощо.

 Звичайно, за ці роки багато змінилося у внутрішньому і зовнішньому вигляді школи.

 

Виросли дерева на території, що прилягає до будівлі, але так, як і багато років тому, лунає о восьмій годині ранку шкільний дзвоник, який кличе дітей у цікаву подорож до Країни Знань.

 

За період з 1952 року по 2009 навчальний рік отримали атестати про повну загальну освіту 2738 учнів.

Для дітей в школі створено оптимальні умови для розвитку: функціонує прекрасний актовий зал, тренінговий кабінет, тренажерний зал, комп’ютерний клас.

 

Головна мета сучасної школи:

“Створення Школи майбутнього по формуванню екологічного мислення, екологічної культури як факторів розвитку інноваційної особистості”

У даний час школа працює над проблемою:

Забезпечення оптимальних умов для успішного навчання, виховання та самореалізації учнів як головний фактор розвитку інноваційної особистості.

Основні напрямки роботи педагогічного колективу

·     Формування екологічної культури особистості та фундаментальних екологічних знань, мислення, свідомості, що ґрунтуються на ставленні до природи як до універсальної, унікальної цінності

·     Впровадження інтерактивних технологій

·     Впровадження профільної освіти, створення умов для розвитку навчально-пізнавальних і професійних інтересів

 

В початковій школі використовуються різноманітні сучасні технології навчання. Введено курс народознавства, курс “Основи здоровя”, додаткові години фізкультури, уроки логіки, ритміки, уроки компютерної грамотності. Організовано роботу групи продовженого дня.

 

Заняття за програмами “Школа проти СНІДу”, “Рівний-рівному” проводяться в новому тренінговому кабінеті. Вони налаштовують учнів на відкрите спілкування на самі різносторонні близькі їм теми – відносини між підлітками, здоровий спосіб життя тощо.

 

Педагогічний колектив школи дбає не лише про якісне навчання дітей в комфортних умовах, а й про їх подальшу професійну освіту. До вибору учнів пропонуються технологічний та природничо-математичний профілі; співпраця з МНВК та організація навчально-дослідницьої діяльності старшокласників та науково-методичної діяльності вчителів у співдружності з МАН.

 

Наша школа взяла курс на здійснення еколого-натуралістичного виховання шкільної молоді і приймає участь в експерименті міського рівня по створенню Школи екологічної культури.

Питання екологічної освіти розв'язується в процесі вивчення навчальних дисциплін і в позакласній роботі. При школі створено шкільне лісництво. Учні приймали участь у експерименті по висадженню сіянців сосни звичайної в осінній період; висаджуванню декоративних дерев, кущів на території школи. Не один рік школа плідно співпрацює із Станцією юних натуралістів. Учні школи щорічно беруть участь і є призерами міських, обласних та Всеукраїнських природоохоронних конкурсів. Останні п’ять років учениці 11-х класів є переможцями конкурсів-захисту науково-дослід­ницьких робіт МАН.

Учні нашої школи є переможцями та учасниками міських предметних олімпіад і конкурсів, творчих літературних конкурсів, спортивних змагань.

 

Зусиллями педагогічного та учнівського колективів було відкрито шкільний музей, де зібрані і систематизовані матеріали, пов’язані зі школою, її працівниками та випускниками.

 

Запрошуємо переглянути наш фотоальбом

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Табір «Арт-Квест» Центру позашкільної роботи - 2017
Табір «Арт-Квест» Центру позашкільної роботи - 2017

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2022 All right reserved www.pavlograd-osvita.org