Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КЗ "Павлоградський міський науково-методичний кабінет" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр"

Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Iнформацiя » Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №1

 

Павлоградська

загальноосвітня школа І-ІІI ступенів 1

Наша адреса:

51400, м. Павлоград, Дніпропетровської обл, вул. Озерна, 59

Телефони: (05632) 4-23-64, 4-22-47

E-mail: sc_1_pv@ukr.net

Сайт: sc1pv.ucoz.ru 

           school1_pv.klasna.com

 

Галух Віктор Миколайович

директор

вчитель етики вищої категорії

звання «Старший вчитель»

 

 

        Історія Павлоградської середньої школи №1 своїм корінням сягає в глибоку давнину. Ми знаємо, що приміщення школи в минулому було класичною гімназією з вивченням латинської і грецької мов. Побудована гімназія була в кінці ХІХ століття інженером-будівельником Красновим. Гімназія знаходилась по вулиці Дворянській, нині Радянській. Після революції з 1920 по 1979 рік – це українська середня школа №1, а з 1984 року в цьому приміщенні знаходиться Палац творчості дітей та юнацтва. Першого вересня 1979 року по вулиці Озерній, 59 в новій типовій споруді на 1125 учнівських місць була відкрита нова середня школа №1.

        В гімназії і в середній школі №1 вчилися люди, які своїми іменами прославили Вітчизну:

Борис Євгенович Захава народився у Павлограді  25 травня 1896 року. Борис Захава був народним артистом СРСР, лауреатом Державної премії СРСР, доктором мистецтвознавства, професором.

Андрій Журавльов народився 20 вересня 1914 року,  в 2003 році А. Журавльову присвоєно звання «Почесний громадянин Павлограда».

Віктор Георгійович Карцев народився 1 жовтня 1950 р. Віктор Карцев - багатократний учасник Міжнародних наукових конгресів, конференцій, симпозіумів.Більше 80 наукових робіт, 20 спеціальних досліджень - такий результат копіткої, напруженої і цілеспрямованої праці ученого. Зараз Віктор Карцев має звання професор.

Кирющенко Олексій Адольфович народився 3 серпня 1964 року в м. Харкові. Дитинство пройшло в м. Павлограді. 1971 року вступив до першого класу ЗОШ №2, а потім перейшов до ЗОШ №1. Поставив такі спектаклі: «Бумеранг», «Чонкін», «Барські забави», «Шулери», «Місце, схоже на рай», «Школа наречених», «Чеховські водевілі», «Адам і Єва», «Казки вченого кота», «Ми потрапили в пастку», «Гравець», оперне шоу на Червоній площі до 200-річчя з дня народження О.С. Пушкіна, 10-й бал Олександра Малініна. Є режисером популярного серіалу «Моя прекрасна няня».

 

 

На даний момент педагогами ЗШ №1 працюють 9 її випускників. За роки своєї роботи в післявоєнний період школа випустила 9 тисяч учнів і серед них 78 медалістів. Середня школа №1 з 1990-1991 навчального року є україномовною. З 1995-1996 року розпочалося впровадження елементів модульно-розвиваючої системи. У 1996-1997 році вперше в місті Павлограді був випущений клас із поглибленим вивченням фізики і математики. З 1999 року школа працює за експериментальною комплексною програмою розвитку дітей "Росток".

 Приоритетні напрямки роботи школи 

1.  Створення систем виховання морального, інтелектуального, духовного і творчого потенціалу учнів у процесі впровадження комплексної програми розвитку дітей "Росток" на основі інтеграції, гуманітаризації та екологізації змісту і методів навчання. 

2.  Використання інтерактивних технологій з метою особистого росту школярів, створення умов для самореалізації особистості учня в навчально-виховному процесі.

3.  Психологічний моніторинг особливостей індивідуальної Я-концепції, як основа забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання і виховання.

 

Все починається з малого

 

Випускники 2009 р.

 

Методична робота з кадрами 

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Міський семінар-практикум вчителів української мови та літератури ЗОШ №1
Міський семінар-практикум вчителів української мови та літератури ЗОШ №1

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2020 All right reserved www.pavlograd-osvita.org