Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання Освітянські джерела

Для керівників


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Iнформацiя » Ліцей № 1 Павлоградської міської ради

 

Ліцей № 1

Павлоградської міської ради

Наша адреса:

51400, м. Павлоград, Дніпропетровської обл, вул. Озерна, 59

Телефони: (050) 593-25-35? (050) 579-66-71

E-mail: sc_1_pv@ukr.net

Сайт: sc1pv.ucoz.ru 

           school1_pv.klasna.com

 

Леонова Олена Вікторівна

директор

 

 

 

        Історія закладу своїм корінням сягає в глибоку давнину. Ми знаємо, що приміщення школи в минулому було класичною гімназією з вивченням латинської і грецької мов. Побудована гімназія була в кінці ХІХ століття інженером-будівельником Красновим. Гімназія знаходилась по вулиці Дворянській, нині Радянській. Після революції з 1920 по 1979 рік – це українська середня школа №1, а з 1984 року в цьому приміщенні знаходиться Палац творчості дітей та юнацтва. Першого вересня 1979 року по вулиці Озерній, 59 в новій типовій споруді на 1125 учнівських місць була відкрита нова середня школа №1.

        У закладі вчилися люди, які своїми іменами прославили Вітчизну:

Борис Євгенович Захава народився у Павлограді  25 травня 1896 року. Борис Захава був народним артистом СРСР, лауреатом Державної премії СРСР, доктором мистецтвознавства, професором.

Андрій Журавльов народився 20 вересня 1914 року,  в 2003 році А. Журавльову присвоєно звання «Почесний громадянин Павлограда».

Віктор Георгійович Карцев народився 1 жовтня 1950 р. Віктор Карцев - багатократний учасник Міжнародних наукових конгресів, конференцій, симпозіумів.Більше 80 наукових робіт, 20 спеціальних досліджень - такий результат копіткої, напруженої і цілеспрямованої праці ученого. Зараз Віктор Карцев має звання професор.

Кирющенко Олексій Адольфович народився 3 серпня 1964 року в м. Харкові. Дитинство пройшло в м. Павлограді. 1971 року вступив до першого класу ЗОШ №2, а потім перейшов до ЗОШ №1. Поставив такі спектаклі: «Бумеранг», «Чонкін», «Барські забави», «Шулери», «Місце, схоже на рай», «Школа наречених», «Чеховські водевілі», «Адам і Єва», «Казки вченого кота», «Ми потрапили в пастку», «Гравець», оперне шоу на Червоній площі до 200-річчя з дня народження О.С. Пушкіна, 10-й бал Олександра Малініна. Є режисером популярного серіалу «Моя прекрасна няня».

 

 

На даний момент педагогами ЗШ №1 працюють 9 її випускників. За роки своєї роботи в післявоєнний період школа випустила 9 тисяч учнів і серед них 78 медалістів. Середня школа №1 з 1990-1991 навчального року є україномовною. З 1995-1996 року розпочалося впровадження елементів модульно-розвиваючої системи. У 1996-1997 році вперше в місті Павлограді був випущений клас із поглибленим вивченням фізики і математики. З 1999 року школа працює за експериментальною комплексною програмою розвитку дітей "Росток".

 Приоритетні напрямки роботи школи 

1.  Створення систем виховання морального, інтелектуального, духовного і творчого потенціалу учнів у процесі впровадження комплексної програми розвитку дітей "Росток" на основі інтеграції, гуманітаризації та екологізації змісту і методів навчання. 

2.  Використання інтерактивних технологій з метою особистого росту школярів, створення умов для самореалізації особистості учня в навчально-виховному процесі.

3.  Психологічний моніторинг особливостей індивідуальної Я-концепції, як основа забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання і виховання.

 

Все починається з малого

 

Випускники 2009 р.

 

Методична робота з кадрами 

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Строим вигвам
Строим вигвам

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2023 All right reserved www.pavlograd-osvita.org