Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання Освітянські джерела

Для керівників


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Iнформацiя » Павлоградський міський ліцей

 

Павлоградський міський ліцей

                                                                                                                    

Котенко Юлія Григорівна

 

директор

вчитель біології вищої категорії

звання «Вчитель-методист»

Наша адреса:

51400, м. Павлоград

Дніпропетровської обл.

вул. Західнодонбаська, 29-а

(вул. Ленінградська)

Телефони:

(050) 563-30-40

 

E-mail: liceum_pv@ukr.net

Наш сайт:  pvml.dnepredu.com 

 

 

 

 

 

Павлоградський міський ліцей створено в 1999 році. Навчання ведеться за двома профілями: фізико-математичному та іноземної філології.

З 2004 року в початковій школі введено експериментальне навчання за програмою “Росток”. З другого класу розпочинається вивчення інформатики за програмами “Сходинки до інформатики” та “Інформатика в іграх та задачах”.

 

За роки  існування ліцею  обладнано три компютерні класи, які налічують 46 компютерів, мають доступ до мережі  InterNet.

Для підвищення якості  знань учнів з англійської мови  в ліцеї, починаючи з 2006 року, працюють волонтери із США. Крім проведення спецкурсів з англійської мови, вони створили “Клуб любителів англійської мови” та оздоровчий літній англомовний табір.

Ліцеїсти – переможці предметних олімпіад міського та обласного рівнів, призери обласного та Всеукраїнського конкурсу МАН з інформатики. 90% випускників ліцею вступають до вищих навчальних закладів за державним замовленням.

На базі ліцею створено центр по проведенню тренінгів  для вчителів міста за програмами “Intelнавчання для майбутнього” та  Microsoft. Партнерство в навчанні”, постійно діють курси для вчителів інформатики, а також здійснюється апробація програмних засобів навчання з усіх шкільних предметів.

 

Хореографічний ансамбль “Ритми юності” - переможець різних конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів, учасник майже всіх міських заходів.

 

Молодша група ансамблю стала срібним призером чемпіонату України з черліденгу в лютому 2009 року, а в листопаді 2009 – чемпіоном України.

 

Для поліпшення здоровя ліцеїстів працюють спортивна та тренажерна зали, а з вересня 2008 року на базі ліцею відкрито “Школу справжніх  чоловіків «СПАС» для учнів початкової школи. Тут працює психолог, вчитель етики та ведеться фізпідготовка за напрямками: спортивна гімнастика, хореографія та козацькі  розваги.

 

 В 2009-2010 навчальному році за наказом МОН України №537 від 19.06.09 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі ДОІППО» Павлоградський міський ліцей визнаний базою проведення  дослідно-експериментальної роботи на всеукраїнському рівні за темою «Формування механізмів трансформації регіональної системи освіти на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку».

Ліцей співпрацює з Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Дніпропетровським національним університетом, Національним гірничим університетом, Корпусом Миру.

За десять років зі стін ліцею вийшли 292 випускника, всі вони стали студентами вищих навчальних закладів, 266 з них навчались або навчаються за державним замовленням. 19 учнів закінчили ліцей із золотою або срібною медалями. Ліцеїсти отримали 352 призових місця на міських, 52 – на обласних олімпіадах, 22 призових місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах Малої академії наук України, 5 призових місць на Всеукраїнських олімпіадах.

За результатами Зовнішнього незалежного оцінювання вже два роки поспіль ліцей посідає провідне місце в регіоні Західного Донбасу за якістю підготовки випускників.

Вісім вчителів ліцею брали участь в обласному конкурсі «Вчитель року», всі вони стали лауреатами конкурсу, а троє з них – призерами.

Результат таких досягнень: в 2009 році ліцей був визнаний переможцем міського конкурсу “Гордість міста 2009 в номінації «Кращий заклад освіти міста Павлограда».

 

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
Модель будущего
Модель будущего

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2023 All right reserved www.pavlograd-osvita.org