Головне меню


Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Iнформацiя » Дошкільний навчальний заклад №23 «Колобок»

 

Дошкільний навчальний заклад №23 «Колобок»

Наша адреса:

51413, м. Павлоград, Дніпропетровської обл., вул. Поштова, 6/1

Телефони: (0563) 20-37-95

E-mail: dnz_23_pv@ukr.net

Сайт: dnz23pv.dnepredu.com

Віддавати дітям найкраще, найнеобхідніше,
підтримувати обдарованих, зацікавлювати здібних,
усебічно розвивати кожного.

В. Сухомлинський

 

Баклажко Галина Анатоліївна

завідуюча ДНЗ №23 «Колобок»

Близько 40 років існує на селищі Машинобудівників весела, гомінка, щаслива Країна Дитинства-дитячий навчальний заклад №23 “Колобок”. Невеликий, але по-домашньому затишний, він завжди вабить до себе батьків та діточок. За час свого існування “Колобок” виховав, навчив добру, огорнув своєю турботою понад 1200 випускників. Багато з них працюють в різних сферах і деякі повернулись через роки до домівки свого дитинства в разі батьків, бабусь, дідусів.

 

Проблема: Розвиток творчої особистості шляхом інтеграції інноваційних технологій

Задачі

1. Сприяти підвищенню фахової майстерності педкадрів через застосування інтерактивних форм методичної роботи та розвитку педагогічної рефлексії.

2. Продовжувати роботу щодо здоров’язберігаючої компетентності дітей через формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності шляхом спільних зусиль з батьками.

3. Реалізація задач креативного розвитку дошкільнят в мовленнєвотворчій діяльності.

Відомості про освітній склад педагогічного колективу

Усього педагогів - 15 осіб

Вища спеціальна (“Дошкільна педагогіка і психологія”) - 1 особа

Вища педагогічна (неспеціальна) - 2 особи

Середня спеціальна - 8 осіб

Середня педагогічна (неспеціальна) - 2  особи

Без педагогічної освіти - 2 особи

Звісно, що за 40 років колектив ДНЗ неодноразово змінювався, але незмінними залишаються вічні цінності дорослих “колобковців”: любов до дітей, повага до батьків та бажання перетворити кожну хвилину перебування малят в садочку на свято.

Свято для дітей створюють по-справжньому закохані в свою справу фахівці-педагогічний колектив, старша медсестра, завгосп, двірник, кухарі, сторожа, машиніст по пранню білизни, робітників по ремонту будівлі, помічники вихованців, няня, кастелянка.

Колектив “Колобка” – це не тільки педагоги, а й працівники, яких за штатним розкладом називають сухо – МОП.

А для малят - це турботливі няні і помічники вихователів, люди, які знаходяться поруч з ними все дошкільне дитинство. Це лагідна медсестра – яка може вгамувати, навіть найсильніший біль, безболісно обробити подряпані дитячі колінка та ще й пригостити корисною вітамінкою.

Чим нагодувати малюків?

 

Про це дбають справжні майстрині-кухарі. Вони готують найсмачніші каші, випікають найпухкіші пиріжки. А комірник дбає, щоб продукти харчування біли найсвіжішими та якісними.

Справжньою господинею садочка є завгосп. Вона помічає всі недоліки в своїх володіннях, а усувають їх її вірні та роботящі помічники-прибиральниця, робітник по обслуговуванню споруди та двірник.

Щоб у кожної дитини був чистий рушничок і свіжа білизна, щоб кожний халат і серветка сяяли кришталевою чистотою докладає неабияких зусиль праля.

А чи знаєте ви, що більше всього люблять наші малята? Так, свята… А на свято потрібен костюм найнезвичайніший, найгарніший, наймодніший… Щоб догодити дітлахам, їх з любов’ю і фантазією створює кастелянка.

 

Ось, майже про всіх згадали…Ой ні, пробачте… Є люди, які працюють в нашому садочку вночі і в вихідні дні-це сторожа. Їх дуже поважають у нас. Чому? Мабуть тому, що вони зберігають спокій садочка, дають йому відпочити після галасливого, сповненого подій дня і першими сповіщають йому, що настав ранок і скоро малеча загомонить, зацвірінькає на різні голоси і старий садочок відчує, що життя продовжується, а це так прекрасно!

 

Ну, ось майже і все, що ми хотіли розповісти Вам про себе. Ви спитаєте: ”Невже у них все так добре? Невже немає ніяких проблем?”

І ми Вам відповімо: “Авжеж є, як і в кожній родині, але ми їх розв’язуємо, долаємо заради досягнення найвищої мети-розвитку творчої особистості дитини, вихованню достойного громадянина України.

Хочете переконатися в цьому?

Приходьте до нас, приводьте своїх діточок…

І ми-працівники ДНЗ, і ви-батьки, і ваші дітки станемо однією великою родиною, щоб творити велику загальну справу-ростити, плекати майбутнє нашої Батьківщини!

 

Запрошуємо переглянути наш фотоальбом

 

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
 Міський семінар-практикум вчителів фізики
Міський семінар-практикум вчителів фізики

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2018 All right reserved www.pavlograd-osvita.org