Головне меню

Новини Відділ освіти Павлоградської міської ради КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Комунальна установа "Центр обслуговування закладів освіти" Комунальна установа "Павлоградський інклюзивно-ресурсний центр" Території обслуговування закладів загальної середньої освіти Державні закупівлі Бюджетні програми Фінансова звітність Кошториси Замовлення підручників Конкурс директорів Вакансії Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 Освітянські джерела

Для вчителів


Заклади освіти


Свята України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Погода

Статтi » Заслужені освітяни Павлограда

 Заслужені освітяни Павлограда    Керівник нової генерації

 

Ось вже біля 30-ти років Л.Г. Мехоношина очолює Палац творчості дітей та юнацтва м. Павлограда. Кращі роки свого життя вона віддала вихованню підростаючого покоління – дітям. Палац творчості – це теж її дитина, яку вона з любов’ю зростила, випестила, поставила на ноги, дала путівку в життя і зараз постійно піклується про її майбутнє, пишається її досягненнями.

 

Мехоношина Людмила Григорівна народилася 2 листопада 1949 року в місті Кудимкар Пермської області Російської Федерації.

1969 році закінчила Кудимкарське педагогічне училище, у 1984 – отримала вищу освіту в Орловському державному педагогічному інституті за спеціальністю викладач історії і суспільствознавства.

З 1972 року живе і працює в Україні в місті Павлограді вчителем початкових класів, а з 1977 року методистом Будинку піонерів. Очолює Палац творчості дітей та юнацтва з 1982 року.

Завдяки щирій любові до дітей, організаторським здібностям, працьовитості, невтомній енергії, цілеспрямованості Людмилою Григорівною була проведена велика робота по передачі, реконструкції будівлі Палацу творчості дітей та юнацтва, по створенню сучасної матеріально-технічної бази – багатопрофільного закладу,  збереженню та розвитку мережі творчих об’єднань.

1,5 тисячі дітей та підлітків мають змогу навчатися в 117 об’єднаннях за 37 напрямками діяльності, отримувати допрофесійні навички та професійну освіту, змістовно проводити своє дозвілля. Людмила Григорівна добре розуміє, що без стабільного працездатного колективу не виховаєш справжнього патріота нашої держави. Її педагогічний колектив – це 44 педагога однодумця, з яких 43 мають вищу освіту, 1 – заслужений працівник освіти України, 14 нагороджені знаком «Відмінник освіти України», 4 – знаком «Софія Русова», 16 – відзначені грамотами Міністерства освіти та науки України, 39 – грамотами управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Висока компетентність, відповідальне ставлення до справи сприяють систематичному розширенню сфери впливу на учнівську молодь міста Павлограда, тому за останні 10 років кількість вихованців зросла у вісім разів.

Професіоналізм, педагогічна майстерність, новаторський підхід до учбово-виховного процесу закладу дають змогу впроваджувати сучасні інноваційні освіти технології в практику роботи педагогічного колективу, що забезпечує високу результативність в роботі. Чотири колективи мають звання «Зразковий», п’ять – стали володарями премії облдержадміністрації «Обдаровані діти – надія України», більшість колективів являються дипломатами та лауреатами міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів, олімпіад.

1995 рік – заклад отримав диплом І ступеню за участь у обласному конкурсі «Кращий позашкільний заклад».

1998 рік – рішенням міськвиконкому Палацу творчості присвоєно звання «Зразковий заклад системи освіти міськво».

З 2004 року заклад приймає участь у Всеукраїнських та Міжнародних освітянських виставках. 2006, 2008 роки – за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України Міністерством освіти і науки та Академією педагогічних наук України закладу присвоєно Почесне звання «Лідер сучасної освіти», у 2010 році – лауреат громадської акції «Флагман освіти та науки України».

Досвід роботи закладу з питань соціального захисту неповнолітніх, науково-методичного забезпечення учбово-виховного процесу було узагальнено в місті та області.

За досягненні успіхи в роботі, щире піклування про дітей Людмила Григорівна неодноразово нагороджувалась нагородами різного рівня:

1991 рік – знак «Відмінник освіти України»;

1999 – рік – Почесна грамота Кабінету Міністрів України;

2001 рік – Почесне звання «Заслужений працівник освіти України»;

2003 рік – грамота обласного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації за значний особистий внесок у реалізацію Закону України «Про позашкільну освіту»;

2004 рік – Подяка голови облдержадміністрації за визначні досягнення у праці, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток України та Дніпропетровщини та Почесна грамота обласного управління освіти та науки за сумлінну творчу працю, високу результативність в навчально-виховному процесі, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Дніпропетровщини;

2007 рік – нагрудний знак «Софія Русова»;

2008 рік – нагороджена відзнакою голови облдержадміністрації «За розвиток регіону» та нагрудним знаком «За заслуги перед містом». З нагоди святкування 225-річчя міста вона визначена переможницею міського конкурсу «Гордість міста – 2009» у номінації «Кращий працівник освіти міста Павлограда»;

2010 рік – нагороджена золотим знаком і Почесним Дипломом Міжнародного фонду «Культурне надбання».

Людмила Григорівна - делегат ІІ з’їзду працівників освіти, депутат міської ради двох скликань. Вона постійно ділиться своїм практичним досвідом на всеукраїнських, обласних, міських семінарах.

Як далекоглядний керівник, високопрофесійний фахівець, велику увагу приділяє видавничій діяльності закладу, має 8 видань:

Інформаційний довідник «Знайомтесь – Палац творчості дітей та юнацтва»;

Методичні рекомендації керівнику творчого об’єднання «Організація навчально-виховного процесу»;

Методичні рекомендації організаторам літнього відпочинку «Літні забави» та інші.

Мудрий керівник нового часу, Людмила Григорівна внесла значний вклад в розвиток позашкільної освіти завдяки державному підходу до справи, вмінню масштабно мислити, великій працездатності, цілеспрямованості.

 

08.10.10     Переглядів: 1904
Введіть слово для пошуку

Користувач
Забули пароль?
Реєстрація

Випадкове фото
ДНЗ 31.jpg
ДНЗ 31.jpg

Офіційні посилання
 

Вчитель інфо

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія


Карта відвідувань сайту

Locations of visitors to this page


Головна Про відділ освіти Новини Фотогалерея Файли Опитування Статті Посилання
© 2021 All right reserved www.pavlograd-osvita.org